Къде гледат татковците и какво виждат?

  • 4 240
  • 35
Прибира се ЛС (любимият съпруг) вкъщи... Подксчам му аз отпреде, връткам се всякак, отхвърлям букли и къдри, треса грива... Нищо! Така, иначе...пак нищо. Наложи се да му посоча сама, че около педя от косата ми липсва, и изобщо съм със съвсем друга прическа newsm77 . А той - ми съвсем малко си личало, сега като се е загледал... Нямало да го види, ако не съм му била казала #Sniper .
Интересно - нова дреха веднага вижда и отбелязва.
И аз съм чела книжки за междуполовите различия и т.н. кое как действа в двата мозъка, но все пак главата и не го побира - може би ако се обръсна гола глава, ще забележи от раз? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Честита прическа
Виж целия пост
# 2
Мерси  Embarassed
Поне виртуално някой да ме оцени  Laughing
Виж целия пост
# 3
Ужас - аз съм такава. Не забелязвам такива неща - дрехи, прически... Т.е., не че не им обръщам внимание, но не помня... ама хич.
Ние сме с разменени роли - на Татти такива неща му правят впечатление и забелязва дори и съвсем малки промени, аз - тц. Наистина трябва да е нещо коренно различно, за да забележа  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Цитат на: boo
Прибира се ЛС (любимият съпруг) вкъщи... Подксчам му аз отпреде, връткам се всякак, отхвърлям букли и къдри, треса грива... Нищо! Така, иначе...пак нищо. Наложи се да му посоча сама, че около педя от косата ми липсва, и изобщо съм със съвсем друга прическа newsm77 . А той - ми съвсем малко си личало, сега като се е загледал... Нямало да го види, ако не съм му била казала #Sniper .
Rolling Eyes


Boo- ако това ще те успокои и моят е такъв   friendship . Аз затова нищо ново не му показвам и като му дойде времето се появявам и той започва да тцъка...  Брейййййййй, еййййй newsm74  и така...
Ето сега наскоро му правих модно ревю на покупките от "Произведеното в Бг" и той буквално не отреагира  #Cussing out . Идваше ми да го  #Splat   bash  . Иначе щерката беше на върха на щастието   girluu  и само ме питаше:'Мамоооо, има ли още нови тоалети?"   remybussi
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Mamma
Ужас - аз съм такава. Не забелязвам такива неща - дрехи, прически... Т.е., не че не им обръщам внимание, но не помня... ама хич.
Ние сме с разменени роли - на Татти такива неща му правят впечатление и забелязва дори и съвсем малки промени, аз - тц. Наистина трябва да е нещо коренно различно, за да забележа  Embarassed  Embarassed  Embarassed


Само дето при нас и двамата сме такива...
Виж целия пост
# 6
моя мъж много ги забелязва тези неща
Виж целия пост
# 7
Цитат на: boo
може би ако се обръсна гола глава, ще забележи от раз? Rolling Eyes
99% ти е в кърпа вързано забелязването Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Явно си е до човека. Аз забелязвам промените. Били те в прическата, грима, нещо по интериора вкъщи ....  
Виж целия пост
# 9
аз лично забелязвам всичко...
ама почти никога не коментирам.. не виждам смисъл в това.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: BeaZtiE
аз лично забелязвам всичко...
ама почти никога не коментирам.. не виждам смисъл в това.


за теб знаем, не си мъж ти, нещо друго си:)
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Julie
Цитат на: BeaZtiE
аз лично забелязвам всичко...
ама почти никога не коментирам.. не виждам смисъл в това.


за теб знаем, не си мъж ти, нещо друго си:)

офф - Джули, къде е делфина? Не можах да те по зная
Виж целия пост
# 12
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Julie
Цитат на: BeaZtiE
аз лично забелязвам всичко...
ама почти никога не коментирам.. не виждам смисъл в това.


за теб знаем, не си мъж ти, нещо друго си:)

офф - Джули, къде е делфина? Не можах да те по зная


делфина го няма
двете деца - мъжо и Теди го изедоха пържен....
Виж целия пост
# 13
Цитат на: boo
Прибира се ЛС (любимият съпруг) вкъщи... Подксчам му аз отпреде, връткам се всякак, отхвърлям букли и къдри, треса грива... Нищо! Така, иначе...пак нищо. Наложи се да му посоча сама, че около педя от косата ми липсва, и изобщо съм със съвсем друга прическа newsm77 . А той - ми съвсем малко си личало, сега като се е загледал... Нямало да го види, ако не съм му била казала #Sniper .
Интересно - нова дреха веднага вижда и отбелязва.
И аз съм чела книжки за междуполовите различия и т.н. кое как действа в двата мозъка, но все пак главата и не го побира - може би ако се обръсна гола глава, ще забележи от раз? Rolling Eyes


Честита прическа, дай да те видим!  Моят мъж пък новите дрехи не ми забелязва, но ме радва този факт, сещайте се що.
Виж целия пост
# 14
Навремето едно ревниво гадже се издразни, че имам нов пръстен, кой ми го бил подарил и т.н.  
Отговорих "един страхотен мъж" и секунда преди да избухне уточних "ти, преди две години"  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия