Hipp natal aktiv за бременни

  • 2 601
  • 5
Здравейте мами, лекарката ми ми препоръча да пия Hipp natal aktiv за бременни. Това е хранителна добавка съдържаща фолиева киселина, йод, желязо и всички важни витамини и минерали.Някоя от вас пие ли, какви са ви впечатленията?
Роси
Виж целия пост
# 1
Добри са ми впечатленията. От матерната придобивах зверски апетит, а с това се чувствам добре. И чаят им за бременни не е лош.
Виж целия пост
# 2
Здравейте мами, лекарката ми ми препоръча да пия Hipp natal aktiv за бременни. Това е хранителна добавка съдържаща фолиева киселина, йод, желязо и всички важни витамини и минерали.Някоя от вас пие ли, какви са ви впечатленията?
Роси

Купувайки пюрета на Стефан в Хер бебе попаднах на мадамата от Авенди, която отговаря за тази линия продукти на Хипп за бременни. Не съм впечатлена от знанията й относно нуждата от витамини за бременни и родилки.
Взех си рекламните материали на Hipp natal aktiv и им хвърлих по едно око у нас. Добра реклама. Не ми е време да ги ползвам и затова нямам лични впечатления. Но малко се дразня да ме съветват какви витамини е трябвало да пия и то хора дето си нямат и идея за какво става дума. Едно е да наизустиш листовките, щото с това си изкарваш хляба. Друго е да си наясно по медицинските въпроси от какво има нужда организъма на една бременна жена.
Виж целия пост
# 3
Изпих две шишенца (толкова са в опаковката). Приятни на вкус, без консерванти и подсладители. Чувствах се добре, не съм имала апетит. На мен ми ги даде гинеколога (рекламни бяха). Не повторих, защото излизам от третия месец, а си мисля че те бяха за първи триместър... (може и да греша - ама нали фолиевата е до тогава, а те имат фолиева).
Виж целия пост
# 4
И аз изпих една доза - т.е. - двете шишенца.
Не съм убедена обаче, че са без консерванти - как не се развалят тогава? В аптеката, откъдето ги взех, стояха на витрината. Ако бяха действително "естествени" биха вкиснали според мен  newsm78
Виж целия пост
# 5
Изпих две шишенца (толкова са в опаковката). Приятни на вкус, без консерванти и подсладители. Чувствах се добре, не съм имала апетит. На мен ми ги даде гинеколога (рекламни бяха). Не повторих, защото излизам от третия месец, а си мисля че те бяха за първи триместър... (може и да греша - ама нали фолиевата е до тогава, а те имат фолиева).


Аз съм в петия месец бременна и докторката ми изписа сега да пия Hipp natale, така че не е само за първия тримвестър. Изписа ми също и Зимафлуор за защита от кариес  на зъбите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия