А дали да не започна да тичам сутрин/вечер?

  • 3 678
  • 24
На последък обмислям въпроса дали да започна да тичам сутрин? running running running jump
Предполагам, че ефект ще има, стига да съм сериозна в начинанието си, с което смятам да се захвана.
Моля да си кажете мнението, за което ще ви бъда благодарна.
А пък и подкрепата ви няма да ми е излишна.
 
Виж целия пост
# 1
То ефект ще има,стига да има кой да те гони.(шегувам се)
Виж целия пост
# 2
Напълно те подкрепям!Ако имаш хъс и достатъчно инат ще има ефект.Аз лисно цял ден спортувам бързо ходене с 20кг пред мен и честно казано нямам нито сили,нито нужда от тичане в момента  Wink
Виж целия пост
# 3
Това е много добра идея, аз също се каня, каня...и така вече една година. Много ме мързи, а и тъкмо малката - дъщеря ми е на година и три месеца се научи да спи поне до 8.30, как да стана аз ми кажи! Само като си видя задника и си казвам - от утре. И после пак същото. На теб ти пожелавам успех, а аз от утре Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Хм... а не те ли притесняват кучетата по парковете?
Може би ако заформим групичка...
Виж целия пост
# 5
Възхищавам се на ентусиазма ти. Лично аз отдавна съм установила, че тичането не е за мен. Друг спорт - да (може би), но тичане...  Naughty Но ти ако си упорита и мотивирана ще направиш чудеса  Grinning
Виж целия пост
# 6
Ефект определено ще има. Не се отказвай.   bouquet
Виж целия пост
# 7
Ефект определено ще има. Не се отказвай.   bouquet
Mdaaa, хвани се няма да съжаляваШ. Аз не мога да тичам, заЩото съм много страстна пуШачка(немо'а диШам) Blush, а и нямам време заради малката. Няма на кого да я оставям. Ако не толкова за фигурата ти, определено Ще е за здраве. Mr. GreenТука тичат като луди, и баби и дядовци... Laughing
Виж целия пост
# 8
Аз много искам да тичам, но не си намирам компания. Иначе парка е до нас, но така сама несмея.
Виж целия пост
# 9
Ако има кой да ти гледа детето през това време и не те е страх от песовете ...

Виж целия пост
# 10
Тичайййй!

Мен примерно много ме мързи да правя такива физически усилия  Whistling
Виж целия пост
# 11
и аз все каня вече 2-3 месвца и ако не почна сега в жегите няма да успея.
предпочитам плуване, ама е по-трудно...
компания неща, че само повече време ще губя, ще тичам на стадион, току до нас,
но пусто трябва да почна, после то става наркотик.
Незнам какъв вфект гониш, аз за здраве и енергия и ще има.
за кг -по-добре колело.
Виж целия пост
# 12
Определено тичането е най-доброто, с което да започнеш. Аз от малка тренирам и за мен тичането е необходимост. Като се разпусна и започвам да се чувствам ленива и отпаднала. За това винаги се връщам на пистата. Започни с 2-3 обиколки - свински тръс / т.е. не се насилвай да тичаш бързо/. Целта е да удължаваш тренировката като времетраене, не да ускоряваш темпото. След 3-4 транировки, стига да ти е останал мерак, сама ще си направиш програмата, която ще те кара да се чувстваш добре. С тичане ще постигнеш общо отслабване на организма и повишаване на мускулната кондиция, след това можеш да включиш упражнения за мускулни групи, за кото смяташ, че трябва да поработиш допълнително. След тренировка - един контрастен душ. Ще се почувстваш преродена, гарантирам.
Виж целия пост
# 13
Ще има ефект.Аз тичам следобяд след като заспи малкия за 1 месец 2.5 кг без абсолютно никаква диета
Виж целия пост
# 14
Ще има ефект и деня ти ще започва готино и свежо  Peace Peace
Ако тичкаш редовно, след 2-3 седмици ще видиш първите резултати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия