антицелулитни кремове

  • 746
  • 8
ПОлзвате ли такива или ви е страх  докато кърмите?
Аз, откакто моята госпожица е по-голяма ,си се мазотя от време на време,но понякога ми е малко съвестно,та затова реших да ви попитам вас,колежки кърмачки. (Ех,ще ми се ве4е да изляза от редиците ви.....) bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз не, макар че много ми се иска.
Виж целия пост
# 2
Спокойно могат да се ползват Grinning
Единствено ако майката пие повечко кофеин (черен чай, кафе, кола) може да намали приема им, ако бебето реагира с повишена възбудимост (т.к. антицелулитните кремове в по-голямата си част са с активна съставка кофеин), но и това не е задължително, ако всичко е наред.
Виж целия пост
# 3
Аз не ползвам именно заради кофеина, но моята госпожица реагира с колики и нервност и на съвсем малки дозички Laughing
Виж целия пост
# 4
Ползвах  ANEW на Ейвън, нямаше никакво отражение в/у Ива по отношение на раздразнимост безсъние или нещо подобно.
Виж целия пост
# 5
До сега не използвах поради същата причина,но от скоро се мажа с такъв крем и не съм забелязала да се отразява на Беба. Wink
Виж целия пост
# 6
Непрекъснато се мажа с разни антицелулитни мазила. Не се отразяват по никакъв начин на огромното ми кърмаче. Кърмим се 3-4 пъти на денонощие и затова си позволявам повече неща.
Пък и през кожата какво толкова може да мине в кърмата. Освен това не във всички кремове има кофеин. Има доста мазила, които са на билкова основа - антицелулитен на Апотеке Шелер, Аура Слим има екстракт от арника (отровно е, но пак няма реакция); антицелулитния на Нивеа има мъничко L-карнитин...Просто ако имате съмнения, четете внимателно съставките  Wink
Виж целия пост
# 7
А може ли да попитам mama007, Мери и Смърфиета - хубаво казвате, че на бебето не се отразява, а на вас отрази ли ви се, т.е. има ли ефект  Heart Eyes И ако да, моля кажете какво сте ползвали, че не ми се дават около 50 лева и да не действа  Stop
Виж целия пост
# 8
Tweety, разбира се, че не се отразява. Просто кожата ти става кадифено мека и гладка. Това е. Така че не давай 50 лв. Просто чакай. Когато бебе стане на 9-10 месеца, ще започнеш да сваляш бързичко кг. Тогава комбинирай здравословен начин на хранене + антицелулитни масажи/ процедури + много движение + хубав антицелулитен продукт. Резултатът ще е зашеметяващ, сигурна съм. Дотогава обаче остави хормоните ти да се реят на воля и се кърмете с голямо удоволствие. За другото трябва време  Wink

Ако път толкоз ти се маже с нещо, пробвай с новия антицелулитен крем на Нивеа. Струва 15-16 лв. Не зная дали има ефект, защото е нов продукт и още не съм го наченала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия