Френски маникюр!

  • 1 296
  • 21
Правите ли си френски маникюр? Продуктите от коя марка предпочитате за целта?
Виж целия пост
# 1
Напоследък не много редовно, но си правя Peace
Виж целия пост
# 2
Да, правех ежеседмично докато ходех на работа.
Продуктите бяха на OPI  Peace
Ходех на маникюристка.
Виж целия пост
# 3
Аз основно с френски маникюр ходя. Предпочитам да ми го прави маникюристка. Там където ходя, работят с ОПИ.
В домашни условия също се мъча, но резултата в повечето случаи е съмнителен. Вчера пак имаше час по ръчен труд и се сдобих със сравнително приличен маникюр. Агата ме снабди с комплект за френч на Орифлейм и се вихря с него Flutter Доволна съм от трайността. Проблема ми идваше от некадърните ми опити за справяне с лентичките. Някой тук беше пуснал инструктаж на скоро и благодарение на него успях да се преборя сравнително успешно Hug
Виж целия пост
# 4
Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак. bowuu За мен по_проста е лесна работа от френски маникюр няма.
Виж целия пост
# 5
Правя си.В момента използвам лакове на  Перфект.
Виж целия пост
# 6
Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак.
И аз така правя. Но от доста време адски много ме мързи да се лакирам, в това число влиза и френският манкиюр. Иначе преди си го правех сравнително добре.
Виж целия пост
# 7
Предпочитанията ми определено са към френския маникюр...ама сама а го правя ми е трудно особено когато става въпрос за дясната ръка Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Единствената трудност при френският маникюр, за мен е, равномерното поставяне на лентичките на всички ръсти. Иначе сега си го правя с един комплект на Селект (мисря,че така се казваше)
Виж целия пост
# 9
Много харесвам френския, но когато ми го прави маникюристка....иначе моите опити са Embarassed
Виж целия пост
# 10
Много харесвам френския, но когато ми го прави маникюристка....иначе моите опити са Embarassed
И аз не умея да го докарвам сама , иначе само такъв правя ,като отида при маникюристка .
Виж целия пост
# 11
Харесвам, но до сега съм ходила еднъж с такъв, защото само един път успях да го направя като хората. На маникюрист още не съм ходила поради липса на време.
Виж целия пост
# 12
Да, правя си често сама. Използвам различни марки лакове- Перфект, а последно ползвах Мис Селене, ама нещо не ми харесаха. Peace
Виж целия пост
# 13
Много ми допада комплекта за френски маникюр на Ейвън,има го в почти всяка брошура,можеш да си избираш цвят на основния лак.
Виж целия пост
# 14
Правя си често  докато ми са по-къси ноктите. Използвам комплекта на Орифлейм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия