Каква да бъде първата четка и паста за зъби?

  • 1 008
  • 12
Моля мамите, които са купили вече на малчуганите четки за зъби да споделят каква да бъде (марка, какви косми..)? А пастата?
Моят син има шест зъба още...но мисля вече да му търкам зъбките и да свиква с хигиенни навици:))) Blush
Виж целия пост
# 1
И моят син има 6 зъба, пониканха му точно между 9 и 10 месеца. Купих Nenedent бебе-комплект силиконов накрайник и бебешка паста за зъби.Струва около 6-7 лева. Малкият отначало много се радваше като му миех зъбките, даже опитваше и сам, може би защото силиконовият накрайник му напомня за бибата. Лично аз съм много доволна от този продукт.
Виж целия пост
# 2
първата четка за зъби беше каквато намерих в аптеката-гледах да е мек косъм,а за пастата за зъби-единствено гледай да няма титаниев диоксид в съставките
Виж целия пост
# 3
Моля мамите, които са купили вече на малчуганите четки за зъби да споделят каква да бъде (марка, какви косми..)? А пастата?
Моят син има шест зъба още...но мисля вече да му търкам зъбките и да свиква с хигиенни навици:))) Blush
На Гери й подариха четчица на Аквафреш - бебешка, а пастата беше Вадемекум, а в момента Ненедент Peace Доволна съм Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз купих и паста и четка на Чико.
Виж целия пост
# 5
Купих на Аквафреш една четка - пишеше че е за след 4 месечна възраст. Взех и Аквафреш паста - Ани много я кефи  Grinning
Виж целия пост
# 6
за моята щерка избрах Elgydium - и четка и паста. ДОволна съм, а и тя също. На моменти си мисля, че удоволствието от миенето идва от хубавия вкус.
Виж целия пост
# 7
Четка - Колгейт, Аквафреш о Орал-Б предлагат четки по етапи 1-2-3... Взимаш най-малкия етап за след 4м.
Паста - ако даваш флуор другояче, избери такава без.
Виж целия пост
# 8
Моля мамите, които са купили вече на малчуганите четки за зъби да споделят каква да бъде (марка, какви косми..)? А пастата?
Моят син има шест зъба още...но мисля вече да му търкам зъбките и да свиква с хигиенни навици:))) Blush

Мисля, че му е много рано да миеш с паста- вземи четчица и вечер изчетквай напластяванията..........това е достатъчно......
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички мами, които отговориха...бяхте ми много полезни   bouquet
Виж целия пост
# 10
Моя син има 7 зъба - мием ги от около 2 месеца. С бебешка четка на Астера и детска паста на Колгейт.
Виж целия пост
# 11
Аз купих и паста и четка на Чико.

И аз.
Виж целия пост
# 12
Изобщо не си спомням каква беше 1вата четка за зъби на малката. Спомням си, че от аптека я купих Simple Smile
Сега се мие с електрическа четка за зъби на Braun, с детки накрайник - Disney. Използва детска паста за зъби Colgate (Tweety).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия