Мами,имахте ли време за външния си вид след раждане?

  • 2 045
  • 55
Мами,имахте ли време за външния си вид след раждането?Скоро ще ставам мама и ме интересува дали след раждането ще имам време за  поддържане на външния си вид-добър,та  бъдещия тати пак да си ни харесва?
Виж целия пост
# 1
Ха-ха.....външен вид, аз съм с такава богата душевност  Wink
Виж целия пост
# 2
дали ще имаш време за себе си след раждането, зависи от теб основно , от това как ще си организираш деня, дали има кой да помага, колко ще се вманиачиш по гледане на бебето.

Аз не си отделях време след раждането. Ама не съм го правила и преди това.
Виж целия пост
# 3
Нямах нито време, нито желание, чувствах се много уморена и всяка свободна минута я използвах да почина. Започнах да се заглеждам в себе си, едва когато малкия  стана на 5-6 месеца, но тогава дойде зимата и повечето време в къщи и пак така до пролетта. Сега вече намирам време да се погрижа за външния си вид, но пак не е като преди да родя. Всичко си е до човек, ако си по-суетна винаги ще намериш време да се вкараш в приличен вид.
Виж целия пост
# 4
Намирам, въпреки че никой не ми помага Peace
Виж целия пост
# 5
Ха-ха.....външен вид, аз съм с такава богата душевност  Wink
rotfImbo rotfImbo rotfImbo newsm03


По мои спомени - не, Гери се хранеше на 1-2 часа и използвах всяка свободна минута да спя Wink
Виж целия пост
# 6
Аз лично, чак към 6_я месец след раждането започнах пак да си влизам в час. До него момент ходех както ми падне, заЩото не ми пукаШе особно. Исках само да се наспя. Tired
Виж целия пост
# 7
да, имах
Виж целия пост
# 8
Зависи от теб. Ако искаш да намериш време - ще намериш. Не говоря за първите 3-4 седмици след раждането. Но след първия месец вече си имате режим с бебето и би могла да отделиш минутки и за себе си. При всичката кротост на Васи, поне 3 пъти се е събуждала точно, когато съм се намазала с кола маска Grinning, но това е изключение.  
Виж целия пост
# 9
Време ли........?!  Crossing Arms От 3 седмици не мога да намеря време да отида на фризьор. Добре че с една приятелка си викаме маникюристката и озметичката вкъщи, та докато се оправя тя гледа детето и така! Ако някой не ти помага е малко трудно, но не и невъзможно!  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Време имах. И то много. Обаче желание....никакво!
Ама татито и така си ни харесваше!
Виж целия пост
# 11
Ако имаш желание - ще намериш и време  Wink
Виж целия пост
# 12
Не-но и желание нямах Mr. Green
Виж целия пост
# 13
                Не, нямах време...
Виж целия пост
# 14
Ако имаш желание - ще намериш и време  Wink


 Peace

Аз се бях ъпдейтнала преди раждането с каквото можах, та след това да мога да си спестя време. Примерно фризьор, боядисване, козметични процедури, такива неща- направих ги 1- 2 дни преди секциото. Каквото можеш свърши го предварително, а възстановяването след раждането и то ще стане лека- полека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия