ima li opredelena(ni) stoika(ki) za zabremenqvane ili tova si e boja rabota?

  • 3 656
  • 24
Цитат
Zdraveite otnovo mam4eta Simple Smile.az ot izvestno vreme 4eta tozi forum i dosta ne6ta nay4avam a i sa mi neobhodimi za6toto iskam da se podgotvq za zabremenqvane a ne znam kak to4no trqbva.samo znam za folievata kiselina 4e se pie 3 meseca predi zabremenqvanei 4e ne trqbva da se kombinira s jelqzo za6toto ot folievata k-na to na praktika ne deistva. :twisted:Ta ako nqkoi ima recepta za zabremenqvane molq da mi e spodelite.Blagodarsko na vsi4ki Laughing #Crazy
Здравейте отново мамчета .аз от известно време чета този форум и доста неща научавам а и са ми необходими защото искам да се подготвя за забременяване а не знам как точно трябва.само знам за фолиевата киселина че се пие 3 месеца преди забременяване и че не трябва да се комбинира с желязо защото от фолиевата к-на то на практика не действа. Та ако някои има рецепта за забременяване моля да ми е споделите.Благодарско на всички

--------
Моля, пишете на Кирилица!
Виж целия пост
# 1
Много много любов! За мен всичко си е божа работа!
Виж целия пост
# 2
Позата при зачеването
План за забременяване
Какво да направите преди да забременеете

Още много инфо тук

Успех ! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Рецепта няма  Laughing Обичайте се по-честичко около дните на овулация и ще стане.
Как да определиш по кое време на цикъла ти е най-вероятно да забременееш можеш да видиш в библиотеката, всъщност Стеф ти е сложила линкове към основната информация. Успех! И заповядай в седмичната ни темичка.
Виж целия пост
# 4
Нормалната поза и след секса краката високо около 15-20 минути. Ако можеш и да заспиш и без баня, макар, че е гадно.... Wink
Виж целия пост
# 5
То си е божа работа, но най-добре е той отгоре и краката вдигнати високо за 10-20 мин.
Виж целия пост
# 6
само знам за фолиевата киселина че се пие 3 месеца преди забременяване и че не трябва да се комбинира с желязо защото от фолиевата к-на то на практика не действа.

Това за фолиевата к-на и желязото е голяма смешка Laughing
Ако имаш анемия и трябва да пиеш желязо, комбинацията фолиева к-на с желязо е най-добрата. Познай откъде идва името на лекарството за анемия Феро-Фолгама  Laughing Mr. Green (при това в него фолиото е 5 мг - това е много  Simple Smile)
Успех в бременеенето и скоро да се похвалиш  Peace
Виж целия пост
# 7
Не вярвам стойката да има някакво огромно значение при забременяването, но пък кой знае..
Виж целия пост
# 8
само знам за фолиевата киселина че се пие 3 месеца преди забременяване и че не трябва да се комбинира с желязо защото от фолиевата к-на то на практика не действа.

Това за фолиевата к-на и желязото е голяма смешка Laughing
Ако имаш анемия и трябва да пиеш желязо, комбинацията фолиева к-на с желязо е най-добрата. Познай откъде идва името на лекарството за анемия Феро-Фолгама  Laughing Mr. Green (при това в него фолиото е 5 мг - това е много  Simple Smile)
Успех в бременеенето и скоро да се похвалиш  Peace

 Peace

Ако не действаше защо ли пия ФК, комбинирана с желязо......и ще продължавам да го взимам до края на бременността  Wink

Хайде успех и от мен!
Виж целия пост
# 9
...Ако можеш и да заспиш и без баня, макар, че е гадно.... Wink

Свиква се  Blush
Виж целия пост
# 10
То си е божа работа, но най-добре е той отгоре и краката вдигнати високо за 10-20 мин.
Peace
Виж целия пост
# 11
...Ако можеш и да заспиш и без баня, макар, че е гадно.... Wink

10-на минути са достатъчни. Wink
Виж целия пост
# 12
Божа работа си е и повечко секс  Rolling Eyes
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 13
Ако можеш и да заспиш и без баня, макар, че е гадно.... Wink

Ааа, гадно!  Grinning Grinning
Ние с моя мъж още не си правим бебе, но много обичаме да заспиваме изморени и омазани с ... Blush  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 14
Нормалната поза и след секса краката високо около 15-20 минути. Ако можеш и да заспиш и без баня, макар, че е гадно.... Wink

Точно така. Лежиш по-дълго време и без баня. Наистина е гадно, но все пак си струва (поне си мисля, че при мен помогна това)
Успех  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия