Panstik на Max Factor

  • 637
  • 2
Момичета, искам да си купя фон дьо тен и гледах този стик на Макс Фактор/12-13лв. е/. Препоръчват го като лек и подходящ за суха и чувствителна кожа като моята. Имах AERA TENT na Vishi, но толкова рядко го ползвах,че му изтече срока на годност и затова сега не ми се купува нещо по-скъпо, което ще ползвам десет-двайсет пъти в годината. Някой ползвал ли е Panstik?
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам Panstik, много съм доволна, но го ползвам като коректор. Твърде плътен е, за да се използва за цялото лице като фон дьо тен.
Виж целия пост
# 2
Момичета, искам да си купя фон дьо тен и гледах този стик на Макс Фактор/12-13лв. е/. Препоръчват го като лек и подходящ за суха и чувствителна кожа като моята. Имах AERA TENT na Vishi, но толкова рядко го ползвах,че му изтече срока на годност и затова сега не ми се купува нещо по-скъпо, което ще ползвам десет-двайсет пъти в годината. Някой ползвал ли е Panstik?

Да подходящ е са суха кожа, но е много покривен. Особено за лятото не мисля, че е добра идея, освен ако нямаш мн суха кожа.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия