Кой ви помага повече?

  • 6 339
  • 106
Абстрахирайте се от всички моменти, в който не са гледали децата, както сте им казали, или са ви давали нежелани съвети, или са ви ядосвали с гримаси и подмятания. На кого разчитате повече при нужда?
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..
Виж целия пост
# 1
Помагат по различен начин.
Едната понеже е безработна помага, когато дребния е болен.
Другата помага финансово.

Общо взето е по равно, защото си го гледаме сами, а преди това бавачка.
Виж целия пост
# 2
Майка ми, но просто защото тя гледа през деня  Нели
Виж целия пост
# 3
Разчитам най-вече на майка ми,защото свекарите не живеят в нашия град.
Виж целия пост
# 4
Най-много ми помага дъщеря ми - другите нещо ги няма.
Виж целия пост
# 5
Гласувах с "по равно".
Майка я гледа всяка събота и неделя.А свекървата ни помага много финансово.От толкова работа,няма време да я гледа,но ако я помоля,никога не ми отказва.Гледа да си организира така нещата,че да ми помогне.Но аз и друг път съм писала,че със свеки нямам никакъв проблем Peace.
Виж целия пост
# 6
За съжаление майка ми не живее е БГ и за това няма как да ми помага, но пък свекърва ми е златна и мога да рзчитам по всяко време на нея!
Виж целия пост
# 7
Само майка ми!
Виж целия пост
# 8
Бабата на мъжа ми Hug Много е пъргава и печена и мога да разчитам за всичко на нея, гледа ми детето много добре и по- доволна не бих могла да бъда Hug
Виж целия пост
# 9
Майчето ми да ми е живо и здраво,макар че живее на 500 км от нас винаги намира начин да е до мен в нужда.А свекървата е на 10мин път от внучката си,но и напомняме по веднъж годишно(покана за рождения и ден),че  съществува. #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Свекърва ми никога не е виждала дъщеря ми.
Виж целия пост
# 11
на мен свекърва ми ми помага повече,по простата причина,че майка ми не живее в Търново.Но гласувах с опция-СВЕКЪРВА МИ!
Виж целия пост
# 12
Абстрахирайте се от всички моменти, в който не са гледали децата, както сте им казали, или са ви давали нежелани съвети, или са ви ядосвали с гримаси и подмятания. На кого разчитате повече при нужда?
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..
Аз винаги съм си хвалела моята свекърва Peace Помагаше ми страшно много - сега в момента не може, понеже си счупи крака лошо, но което си беше така - спор няма.
Виж целия пост
# 13
Единствено майка ми ми помага.
Свекървата е в чужбина, нищо че викаше че ще се върне да гледа внучето.

Така ми е по-добре. Не се оплаквам.  Peace
Виж целия пост
# 14
Ако трябва да гледа някой детето, а ние с мъжа ми трябва да излезем викам свеки, но финансово изцяло помагат само моите родители  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия