Много моля за спешна помощ!!!

  • 758
  • 13
Мили мами,мъжът ми и етето ми тръгнаха за Б-я с кола.Тя е изпушила преди около час на около 5 км от Калотина.
Кажете ми вярно ли е,че не може да мине митница на теглич,а трябва платформа ?
Много моля,ако имате телефони на някояфирма,която може да го изтегли да ми дадете
Стоят там и няма кой дори до митницата да ги изтегли.
Моля за спешна помощ!
Нямаме познат в София,който да помогне.Ние сме чак от Велико Търново.
Всякаква информация ще ми е полезна,за да не седи детенцето на пътя.
 
Знам че има доста от вас от София,затова пускам темата и тук.
Виж целия пост
# 1
Няма ли някоя мама в Сърбия?
Виж целия пост
# 2
Пусни темата в клюкарника.Тук едва ли някой ще я прочете и ще помогне.А той на застраховката за колата няма ли телефон на който да се обади в случай на проблем в дадената страна в която се намира?Помня, че имаше едни зелени холандски листчета с всякаква информация,които батко ми получаваше от там където си плащаше застраховката преди да тръгнем от NL.
Виж целия пост
# 3
Мимка,надявам се, че мъжете вече са у дома Hug
Виж целия пост
# 4
Мимка,надявам се, че мъжете вече са у дома Hug

Дано!  Hug
Виж целия пост
# 5
Мимка, оправиха ли се мъжете? Hug
 Praynig дано вече всичко е зад гърба им! Дано да са вече във Велико Търново Hug
Виж целия пост
# 6
Мимка, оправиха ли се мъжете? Hug
 Praynig дано вече всичко е зад гърба им! Дано да са вече във Велико Търново Hug

 Praynig
Виж целия пост
# 7
чак тази сутрин в 5 часа. Praynig Голям кусмет извадиха с едно момче от Свищов!Той ги е закарал на платформа до Търново.
Да живеят свищовлиите!  bouquet
Виж целия пост
# 8
чак тази сутрин в 5 часа. Praynig Голям кусмет извадиха с едно момче от Свищов!Той ги е закарал на платформа до Търново.
Да живеят свищовлиите!  bouquet

Чудесна новина! Hug

Отдъхна ли си вече? Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
Ами долу-горе. Confused Много ми е мъчно за малкия  Cry
Искам да се извиня на модовете,че пуснах две теми , но се надявахда има отклик на двете места,както и стана.Може да я закл\чите темата вече,ако искате.   bouquet
Виж целия пост
# 10
Ох, добре 4е вси4ко е наред   Praynig
Браво на свищовлията!
Виж целия пост
# 11
Много се радвам, че всичко се е наредило Peace Представям си какво ти е било на сърцето..

Сега се успокой и се усмихни Heart Eyes
....а да и отиди на пазар Wink
 Hug
Виж целия пост
# 12
Леле, Мимка, големи емоции си имала. Радвам се, че всичко е минало благополучно  bouquet
Виж целия пост
# 13
чак тази сутрин в 5 часа. Praynig Голям кусмет извадиха с едно момче от Свищов!Той ги е закарал на платформа до Търново.
Да живеят свищовлиите!  bouquet

Мимка, радвам се, че пътуването е приключило благополучно въпреки неприятните емоции и притеснения за теб!!  Разбирам те колко ти е мъчно за мъничето  Sad  Hug Hug Hug Нормално е.. но все пак сте разделени само за 2-3 седмици. Мисли позитивно - скоро и ти ще си при тях и ще бъде "голямата ваканция"!!
Желая ти успех!!!!!!

А за свищовлиите какво да кажа.... пекани сме, ейййййййййй!!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия