Дрешки H&M в София?

  • 3 991
  • 35
Провокирана от една тема за същите дрешки, но в Пловдив, реших да попитам къде има в София магазин???
Виж целия пост
# 1
все още няма, но чух, че май ще отварят в новият Mall of Sofia на Опълченска и Стамболийски.
Виж целия пост
# 2
все още няма, но чух, че май ще отварят в новият Mall of Sofia на Опълченска и Стамболийски.
Няма да има там със сигурност.
Видях на едно място да пише на вратата,тези дни ще го проверя и после ще докладвам
Виж целия пост
# 3
chocha,  сигурна ли си? защото май точно тука във форума бях чела че ще има магазин на Н&М в мола... може и ад съм се объркала де Simple Smile
Виж целия пост
# 4
chocha,  сигурна ли си? защото май точно тука във форума бях чела че ще има магазин на Н&М в мола... може и ад съм се объркала де Simple Smile
после в същата тема се опроверга Laughing
Виж целия пост
# 5
явно не съм я  дочела! Тенкю Simple Smile Да не заблуждавам повече народа Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Проверих го въпросното място.Има разни ишлемета с отрязани етикети и други произведени в Турция.Не е скъпо-блузки 11-12лв,якета 25-30лв.Другоподробноне съм гледала.Намира се на ул.Калиакра в Долен Лозенец,точно зад бившето кафе Валенсиана
Виж целия пост
# 7
Проверих го въпросното място.Има разни ишлемета с отрязани етикети и други произведени в Турция.Не е скъпо-блузки 11-12лв,якета 25-30лв.Другоподробноне съм гледала.Намира се на ул.Калиакра в Долен Лозенец,точно зад бившето кафе Валенсиана

Там има страхотни неща. Peace
Виж целия пост
# 8
Проверих го въпросното място.Има разни ишлемета с отрязани етикети и други произведени в Турция.Не е скъпо-блузки 11-12лв,якета 25-30лв.Другоподробноне съм гледала.Намира се на ул.Калиакра в Долен Лозенец,точно зад бившето кафе Валенсиана
Има един такъв магазин пак в долен Лозенец зад супермаркет 345(на  ул.Криволак) и мисля , че не е много скъпо там.
Виж целия пост
# 9
Проверих го въпросното място.Има разни ишлемета с отрязани етикети и други произведени в Турция.Не е скъпо-блузки 11-12лв,якета 25-30лв.Другоподробноне съм гледала.Намира се на ул.Калиакра в Долен Лозенец,точно зад бившето кафе Валенсиана
Има един такъв магазин пак в долен Лозенец зад супермаркет 345(на  ул.Криволак) и мисля , че не е много скъпо там.
Не го знам,а е до нас.Дай повече инфо
Виж целия пост
# 10
Надеждата умира подледна Mr. Green Аз като фен на Н&М все още се надявам да имат магазин в мола на Стамболийски. Опровержението в другата тема не ми се стори достоверно Whistling Есприт, обаче със сигурност ще има Mr. Green
Виж целия пост
# 11
На Есприт магазин си има в центъра,на Христо Белчев
Виж целия пост
# 12

Има един такъв магазин пак в долен Лозенец зад супермаркет 345(на  ул.Криволак) и мисля , че не е много скъпо там.
[/quote]
Не го знам,а е до нас.Дай повече инфо

Магазина е срещу градинката с пързалките и люлките до 345- в едно гаражче с бяла алуминиева дограма и щори.
Виж целия пост
# 13

Има един такъв магазин пак в долен Лозенец зад супермаркет 345(на  ул.Криволак) и мисля , че не е много скъпо там.
[/quote]
Не го знам,а е до нас.Дай повече инфо
[/quote]


Магазина е точно срещу градинката с люлките и пързалките до 345- в едно гаражче с бяла алуминиева дограма и щори
Виж целия пост
# 14

Има един такъв магазин пак в долен Лозенец зад супермаркет 345(на  ул.Криволак) и мисля , че не е много скъпо там.
Не го знам,а е до нас.Дай повече инфо
[/quote]


Магазина е точно срещу градинката с люлките и пързалките до 345- в едно гаражче с бяла алуминиева дограма и щори
[/quote]
за него говоря и аз.Улицата е Калиакра
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия