от къде да купя памперс-бански, водоустойчив :-)

  • 6 751
  • 38
Здравейте,
моля да ме извините за досадния въпрос... може ли да ми кажете къде се продават памперс-бански, водоустойчив Simple Smile има ли всякакви размери
Виж целия пост
# 1
и аз искам да знам.ще следя темата с интерес.ако може и някой да каже коя фирма произвежда такива
Виж целия пост
# 2
Имаш предвид непромокаем бански, или памперси които стават и за плуване? Ако търсиш бански, в магазини H2O има /поне тук във Варна/. А иначе памперси мисля че имат Huggies.
Виж целия пост
# 3
много благодаря !!!!
а знаеш ли дали Huggies продават на бройка... в кои магазини ....
Виж целия пост
# 4
виж тук http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_66/products_id/665
Виж целия пост
# 5
Имаш предвид непромокаем бански, или памперси които стават и за плуване? Ако търсиш бански, в магазини H2O има /поне тук във Варна/. А иначе памперси мисля че имат Huggies.
В H2O дали има за 1,6 момиче?В магазина наПатриарха ли си ги гледала?
Виж целия пост
# 6
Имаш предвид непромокаем бански, или памперси които стават и за плуване? Ако търсиш бански, в магазини H2O има /поне тук във Варна/. А иначе памперси мисля че имат Huggies.
В H2O дали има за 1,6 момиче?В магазина наПатриарха ли си ги гледала?
Във Варна съм гледала  Laughing Незнам дали има за по-големи, една приятелка взе за 8 месечно бебе
Виж целия пост
# 7
Днес питах в Мадъркеър чакат след 2 седмици бански за бебета,деца и бременни
Виж целия пост
# 8
Памперс бански на Хъгис има в Baby Nova в Павлово. Започват от 7 кг




















Виж целия пост
# 9
Ползвах на Хаджис не ми харесаха.
 newsm11
Предишното лято случайно попаднах на бански за малкия бяха със специална непромокаема подплата на ТСМ отлична работа ми свършиха нито протичат нито запарват.
Станаха ни малки тази година купихме тук http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1945 newsm10
Виж целия пост
# 10
Миналата година малкия ползва на Huggies. Е няма по-голям боклук от това чудо. Не знам какво точно му беше водоустойчивото Shocked Ако всички бански-памперси са като тази марка, по-добре детето да си носи бански и да се перат после. Като се наака(беше с банските-памперс) ми се разтече по краката, имах удоволствието да го държа в себе си в този момент Laughing
Виж целия пост
# 11
На Бамбиномио са много добри.
Виж целия пост
# 12
А на БамбиноМио не спарват ли дупето  newsm78?
Питам и ще следя темата с огромен интерес. Двуумя се - дали да взимам Бамбиномио или да караме с обикновени бебешки бански ooooh!. Ще ми се - като сме на плажа, или по-точно на кърпата или в басеинчето с морска вода, да не му е опаковано дупето с нещо "непромукаемо" ( а как на сгъвките може да е непромукаемо и хубаво ли е особено за момченце полиестер да му спарва дупето на тия жеги...) Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 13
Не знам кои са добри,но само ще ви кажа,че 100% трябва да се ползват,аз миналата седмица се върнах от Велинград от минералните басейни с гъбички и инфекция,в петък ще водя и малката да я преглеждат,дано поне тя се е отървала.
Да кажа,че тези на Бенетон се пълнят с вода и не стават за вода
Виж целия пост
# 14
много благодаря !!!!
а знаеш ли дали Huggies продават на бройка... в кои магазини ....

В Бебелан /в магазина до хотел Плиска/ продават всякакви памперси на бройка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия