Кажете ми нещо за Крайморие

  • 15 986
  • 12
От няколко години почиваме със семейството на сестра ми и тази година зет ми предлага да ходим в Крайморие newsm78 Никога не съм спирала там, камо ли да съм почивала и идея нямам що за място е. Единственото, което ми идва наум, е, че е на Бургаския залив, а там нямам добро предчувствие за чистотата на водата.
Иначе ми трябва тихо и спокойно място за почивка, с по-малко хора.... Да ми е живо и здраво детето, ама диване си пада и затова не искам да има много народ около нас.

Пуснах търсачка-нищо не излезе. Почива ли изобщо някой в Крайморие?
Виж целия пост
# 1
Аз съм ходила там, ама преди 4 години. Беше наистина тихо и спокойно местенце тогава, сега нямам идея какво е станало. Имаше малко хора, малко забавления, малко шум  Laughing. Тогава и аз това търсех и бях много доволна. Ние бяхме в къмпинг до плажа, чистичко беше.
Нямаше и много кръчми, които да вдигат шум до сутринта.
Уф, май не ти помогнах много, ама това си спомням само. 
Виж целия пост
# 2
И това е нещо. Благодаря!

Оставам в очакване на още мнения Grinning
Виж целия пост
# 3
От нашите знам, че пре последните години се е разраснало и доста бургазлии са се изнесли на там да живеят.  Може и да е подходящо за почивка newsm78
Ако ще ходите на палатка, пробвайте на Свинския залив. Има къмпинг Градина и залива е страхотен. Намира се след с. Маринка
Виж целия пост
# 4
Няма да сме на палатка. Някакъв познат на зет ми ни препоръчва един хотел-никой от нас не го е виждал още.
Ще сме с коли, така че ще ходим на плаж извън самото село. Този Свински залив на юг ли е от Крайморие?
Виж целия пост
# 5
Този Свински залив не е ли всъщност Райския залив ,който е до Созопол? Shocked
Виж целия пост
# 6
Аз се бях запалила по една офрета, но една колежка ме приземи - мого близо е до Нефтохим Бургас и нямало свестен плаж - тези две неща ме отказаха тотално.
Виж целия пост
# 7
Този Свински залив не е ли всъщност Райския залив ,който е до Созопол? Shocked

На Райският залив е къмпинг Златна Рибка. Той е след Свинския със къмпинг Градина. И за да не хвълям обществото тук в смут  newsm78 ще звънна в Бургас и ще проверя.
Виж целия пост
# 8
Крайморие е квартал на Бургас - на 15 км от града е всъщност. Съвсем близко е до нефтеното пристанище. Плажът е малък, с много дюни, лично на мен не ми харесва там.
Виж целия пост
# 9
Няма да почиваме там. Решено е. Особено след новината за нефтеното петно, което изплувало около Крайморие вчера-онзи ден.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 10
Относно Нефтеното петно си права -аз съм от Бургас и една моя приятелка миналата седмица е ходила там и ми каза за него.БИХ ТИ ПРЕПОРЪЧАЛА да отидете,по на юг от Крайморие.Водата и плажа от Созопол надолу са много по-чисти от Крайморие,Бургас,Черноморец.Незнам какво точно търсиш,за да те посъветвам къде да почивате,аз лично не бих си закарала детето там.
Виж целия пост
# 11
не е хубавооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
Виж целия пост
# 12
Аз съм от Крайморие и само ще ви кажа,че тук е много хубаво и спокойно място за почивка с малко дете,а що се отнася за нефтеното петно ,отдавно го нямо и всичко е наред.Тук е много спокойно,няма дененощни кръчми и шумотевица.Някой беше написал,че много бургазлий са се преместили в Крайморие,нищо подобно все сме си едни и същи хора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия