Пералня с горно зареждане

  • 6 113
  • 39
Искам да си купя такава. Разбрах, че са по добри.
МОЛЯ, тези които преитежават да ме информират за модел, марка, цена и какво трябва да гледам?
С какво да не правя компромиси?
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Виж целия пост
# 1
Пела, нямам такава пералня, но много приятели имат такава и са доволни. Исках да споделя какво ме накара да не си купя такава - това е мястото, което имах, вече бях направил плот в кухнята и нямаше как да я пъхна под него и да я зареждам отгоре  Thinking Успех в покупката, сигурен съм добри съвети ще ти дадат  newsm10   bouquet
Виж целия пост
# 2
 Joy колко пъти съм използвал  т а к а в а  newsm78 ще се събудя скоро Wink
Виж целия пост
# 3
Имахме много дълги години "тамат" едни чешки перални, малка, удобна и практична.
Предимство са двата лагера към барабана и можеш да пъхнеш вътре дори една носна кърпичка и да я пуснеш.
Имат невероятна центрофуга и даже да не е нивелирана мнага добре не ти се разхожда из къщата.


Препоръчвам ти Whirpool
Виж целия пост
# 4
Whirpool e моята.От 6 годинки ми е и не ми е създавала проблем HugИзбрах я заради по-малкото място,което заема,а впоследствие останах доволна.Казват,че разликата с обикновените перални е, че тези никога не протичат Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
И моята е Whirpool много съм доволна.  Много са добри защото окачването на барабана е от двете страни , а не като на другите само от едната.  Едиственото неудобство е, че не може да бъде вградена в кухненски блок. Лесна е и  за отремонтирване, ако се скъса ремък например.
Виж целия пост
# 6
Пела, за да не си скубеш косите след 2 до 3 години след покупката на такава пЮралня, те съветвам да си избиеш въобще мисълта за такъв уред с горно зареждане.

Преориентирай се, докат' е време. Peace

И в никакъв случай НЕ на  Whirlpool - ите  Naughty
Виж целия пост
# 7
Моята е Whirlpool, и вече осем години ми служи вярно. На времето беше една от малкото с 800 оборота на центрофугата /балконът ми е северен и прането съхне със седмици, ако не е центрофугирано добре/. Моята е "вградена" в кухнята - намира се под плот до мивката - част от него ми направиха да се вдига настрани и когато не работи пералнята, плотът над нея се ползва без проблеми./всъщност ако се доразшири вдлъбнатината за копчето, ще може да се ползва и когато работи/
Виж целия пост
# 8
Само не се лъжи да си купуваш Индезит. Имам такава вече 4 г. и страшно съжалявам. Адски шумни са, три пъти идва техник за това или онова. Сега от време на време отказва заключващият механизъм.  Въобще попаднах на голЕмо дърво  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
...Въобще попаднах на голЕмо дърво  Mr. Green

Всички уреди с горно зареждане са си таквизи Wink
Виж целия пост
# 10
Препоръчвам ти Whirpool
Peace Майка ми е с такава от 10 години близо и не е имала проблеми никакви до сега.Нейни познати си взеха такава преди 4 години и също са доволни и не са имали проблем. Пък и вносителите на тази марка са страхотни и сервизът им също. На мои познати им се развали миялната и им я оправиха за един ден.  Peace Действай смело !    bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз имам Сименс Конструкта от Н-та година. Купена е втора употреба, с 2 години гаранция. На третата година след купуването сменихме водна помпа. Ползваме я вече 4-та година. Това е. Не знам колко години е ползвана преди това, но определено съм много доволна от пералнята  Peace
Не мога да дам съвети за сегашни модели и цени Confused
Виж целия пост
# 12
...Въобще попаднах на голЕмо дърво  Mr. Green

Всички уреди с горно зареждане са си таквизи Wink
Не съм съгласна!Ние имаме Аристон с горно зареждане и е желязна!От 10 години я експлоатираме яко и е в перфектно състояние.Ако си купувам сега,с горно зареждане ще си взема Peace
Виж целия пост
# 13
...Въобще попаднах на голЕмо дърво  Mr. Green
Всички уреди с горно зареждане са си таквизи Wink
Не съм съгласна!Ние имаме Аристон с горно зареждане и е желязна!От 10 години я експлоатираме яко и е в перфектно състояние.Ако си купувам сега,с горно зареждане ще си взема Peace

няма лошо бре, вземи си, че ние няма гладни да ходим Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Моята е Indesit на 5 години, много здраво експлоатирана - всеки ден пускам поне по една пералня и да чукна на дърво - нищо и няма.

няма лошо бре, вземи си, че ние няма гладни да ходим Crossing Arms

Ако зависи от мен - гладни ще си ходите  Laughing Ако се развали тази и половинката не може да я оправи, направо си купувам нова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия