ДА го завивам ли докато спи в количката???

  • 1 686
  • 33
Сега в тези горещини, ако бебето заспи навън завивате ли го с нещо? Ако заспи докато сме в колата също ли трябва да го завия??? Абе въобще съвсем се побърках да не вземе да се изпоти и да настине...
Виж целия пост
# 1
ако сте да слънце не го завивай,но ако сте на сенчица може да му сложиш някоя много тънка пеленка.ти сама прецени има ли нужда или не
Виж целия пост
# 2
Според мен, зависи с каво е облечено детето. Ако е по голи и боси крачета и ръчички му метни някакво тънко чершафче. Пък и едва ли спи подложен на най-голямото слънце, а на сянка (особено по-дебела) ветереца се усеща. Доколкото виждам и детето не е съвсем малко, ако му е много топло ще изрита завивката.
В колата, също зависи. Ако сте с климатик и е пуснат може да завиеш, ако е някаква невероятна жега, по-добре не, за да не се претопли.
Абе, голяма чуденка пада. И аз така като се зачудя вечер, топло ли и е, студено ли и е newsm78
Виж целия пост
# 3
Не може така да се каже ДА или Не. Преценяваш според времето и неговото облекло.  Peace Ама това е форум за хранене  Grinning
Виж целия пост
# 4
Винаги завивам,когато спи.Може да е със съвсем тънко чаршафче,но да има нещо...
Виж целия пост
# 5
Винаги завивам,когато спи.Може да е със съвсем тънко чаршафче,но да има нещо...
И аз така действам, от както я разболях на 2 месеца. Точно заЩото не я завивах. Confused
Виж целия пост
# 6
Да,завивах я.С нещо съвсем тънко,колкото да не е без нищо отгоре.
Виж целия пост
# 7
Завивала съм с много тънка пелена, само кръстчето, краката и ръцете винаги са били отвити и задължително на сянка
Виж целия пост
# 8
Аз на слънце не я държа,а ако ми заспи непременно я завивам с една много тънка пелена до коремчето,колкото да има нещо.
Но ако все пак зависи от времето.
Виж целия пост
# 9
Аз също сега в жегите я обличам съвсем тънко (боди с къс ръкав само ) ,но когато заспи я покривам с тензухена пелена .Иначе ме е страх с тези боси крачета ........Аз и докато е будна непекъснато я отвивам и завивам-никога не зная дали и е студено или топло
Виж целия пост
# 10
Винаги завивам,когато спи.Може да е със съвсем тънко чаршафче,но да има нещо...
Peace
Виж целия пост
# 11
И аз винаги завивам Беба когато спи.По себе си съдя,че докато спи човек тялото се отпуска и изтива. Peace
Виж целия пост
# 12
Не го оставям да спи на слънце/може би шарена сянка/,но винаги му слагам нещо отгоре.В колата никога не съм го завивала,прозорците не ги отварям
Виж целия пост
# 13
Да.
Виж целия пост
# 14
С нещо тъъъъничко. Но аз не го правя често...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия