на кои места се обезкосмявате

  • 2 915
  • 72
Здравейте мамита искам да ви попитам на кои места се обезкосмявате?Аз общо взето действам с епилатора навсякъде..ама наистина навсякъде дори скоро забелязах леко мъхче по корема та днеска и там минах с епилатора.но забелязвам че имам лек мъх и по гърба та се чудя дали да не отида на козметик..какво ще ме посъветвате?а и друго имам косъмчета по лицето които не личат светли са и не личат но като застана на слънце мисля че леко се виждат и направо ще се побъркам..ако някой от вас има подобен проблем моля за съвет!миналата година питах една козметичка дали може да ми махне косъмчетата по брадичката тя ми каза че нямам нужда но аз не мисля така около бакембардите също забелязвам косъмчета които супер много ме дразнят добре поне че са светли..моля за съвет!някоя от вас обезкосмявала ли се е по лицето освен мустака и за корема също
Виж целия пост
# 1
Само под мишниците и в интимната зона. На други места са ме подминали космаралаците  Party

Мъх всеки има почти навсякъде. Той не се пипа, няма нужда, освен ако не е черен и не личи много.
Виж целия пост
# 2
В интимната зона,мишниците и краката.Моя братовчедка има по лицето и си ги изрусява.
Виж целия пост
# 3
Ръце,крака,мишници,триъгълник.
Виж целия пост
# 4
Ръце,крака,мишници,триъгълник.
Peace
Виж целия пост
# 5
Крака, мишници, триъгълник - всичко вече с кола маска
Виж целия пост
# 6
Много се извинявам, ама за кой път вече тема за космите, бре ooooh!
Виж целия пост
# 7
Ръце,крака,мишници,триъгълник.

Същото  Wink
Виж целия пост
# 8
Много се извинявам, ама за кой път вече тема за космите, бре ooooh!
Е , ами може от миналата седмица някой да е решил да си оскубе ръцете или пък друг да си ходи космясал Mr. Green Трябва да се поддържа актуална статистическата информация  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Крака, мишници и триъгълник. Краката с епилатор, останалото с кола при козметичка.
Виж целия пост
# 10

 Peace Peace
Виж целия пост
# 11
И аз си изскубах ръцете, макар че нямаше нужда. Ей така., щото имам нов епилатор и трябваше да скубя нещо.

Доволна съм, вече ще се поддържам така.
Всичко скубя с него.

Аз махам и на корема.
Виж целия пост
# 12
Интимната зона, мишници и по краката ,но до коленете, по нагоре нема Naughty
Аз по принцип съм си плешива и във тези зони............
Виж целия пост
# 13
Ръце,крака,мишници,триъгълник.
И аз така/ Party
Виж целия пост
# 14
  Краката и подмишниците- с епилатор,интимната част-с бръснач/нещо,не можах да свикна с епилатора Confused-много боли,бе Shocked/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия