за колелата

  • 643
  • 7
Здравейте, имам въпрос: Знаете ли дали е късно за дете на 1'9 да се вземе от тези колелца без педалите, на които само си бута детето с крачета. И горе- долу до каква възраст им държи интерес. Засега на детето ми всички триколки са с прекалено отдалечени педали и ще трябва да стани поне на три, за да ги стига. Който има опит моля да сподели и ми отговори тук или с лично съобщение или на ел поща.Мерси Grinning
Виж целия пост
# 1
Здравейте, имам въпрос: Знаете ли дали е късно за дете на 1'9 да се вземе от тези колелца без педалите, на които само си бута детето с крачета. И горе- долу до каква възраст им държи интерес. Засега на детето ми всички триколки са с прекалено отдалечени педали и ще трябва да стани поне на три, за да ги стига. Който има опит моля да сподели и ми отговори тук или с лично съобщение или на ел поща.Мерси Grinning
Гери е на близо 1`7 и й купихме триколките за бутане - нарочно й дръпнахме седалката назад, за да не може да опира крачетата си на педалите, понеже още не знае как се кара, а и като се пробва и й омръзне пусне крачетата и като попадна между земята и педала 1- 2 пъти и тя се разплака преместихме седалката. Peace
Виж целия пост
# 2
На щерката й беше интересно, но ние на 2 год. й купихме колело на 2 колелета и помощни и тя загуби интерес към моторчето без педали.
Виж целия пост
# 3
Ако е от тези на Кетлер, мисля че ще му допадне на детето. Онзи ден видях да го "кара" едно дете на 3г. и повече от половина вече...
Виж целия пост
# 4
Купихме такова бебешко колело на дъщеря ми за втория рожден ден. Надявам се поне една година да го използваме. То си има педали и може в последствие сама да го кара. За сега аз го бутам.
И ние много се чудехме, но преценихме накрая, че на този етап това колело е по-подходящо за нашето дете.
Виж целия пост
# 5
Конкретно за тези колела без педали,нямам опит.Забелязала съм обаче,че триколките изобщо не са удобни за малки деца,заради голямата отдалеченост на педалите.За мен най-добрия вариант е колело с помощни-най-малкия размер.Сина ми беше на вашата възраст,когато наследи от кака си подобно колело.След известен период разучаване,откриване на педалите и въртене назад,сам започна да кара колелцето.Тъкмо беше навършил 2 годинки и всички в махалата му се радваха.А и на детето му беше много драго Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Конкретно за тези колела без педали,нямам опит.Забелязала съм обаче,че триколките изобщо не са удобни за малки деца,заради голямата отдалеченост на педалите...

Напълно съм съгласна. Но късно го разбрахме, чак като купихме триколка. Синът ми стига педалите, но не може да го кара, така, че си се избутва с крачета. Като гледам дечица малко по-големи от него на около 3, които вече карат от "другите" колелета, определено, когато педалите са отпред им е по-трудно, много повече усилия се влагат, за да се направи оборота... А иначе моят син е почти на две и половина и са му интересни разни коли и моторчета, които се избутва с крачета, предполагам, че докато не открие начин да кара колело, ще предпочита този начин на придвижване...
Виж целия пост
# 7
А на моя малкия триколката му е много удобна.Има и голямо колело с помощни,но предпочита малкото все още.Нашето е на Кетлер,седалката му се мести,рамката също,според възрастта и ръста на детето.Има и пръчка отзад за бутане,когато детето е малко и още му е трудно да върти педалите/педалите са освободени от ход/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия