хайдеее на плаж

  • 1 114
  • 17
вече времето навътн е невероятно и реших-край на солариума!писна ми да вися в тоя ковчег Twisted Evil пък и си е друго истинския тен Mr. Green
и сега се позачудих-има ли отворени басейни по това време/все пак още май не е сезона/?! Thinking
най--вече ми е интересно д.за "виктория" и "спартак" newsm78
хайде някой ако има инфо да казва плс,мче съм се засилила утре да се попека малко
Виж целия пост
# 1
Аз от няколко дена се изпичам и вече имам тен.Много бързо хваща слънцето.
Виж целия пост
# 2
Аз не обичам да ходя по басейни, ще чакам морето още един месец остана  Grinning
Виж целия пост
# 3
Точно днес и аз това се чудех...и аз се засилих за утре. Да не се засечем някъде? Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Точно днес и аз това се чудех...и аз се засилих за утре. Да не се засечем някъде? Mr. Green
ти къде ще ходиш? Party
Виж целия пост
# 5
Аз вече ходих на плаж Mr. Green, имам 2 бани. Онзи ден на плажа беше пълно с хора, идвайте вече на морето Peace.
Виж целия пост
# 6
Аз вече ходих на плаж Mr. Green, имам 2 бани. Онзи ден на плажа беше пълно с хора, идвайте вече на морето Peace.

Ееее, не е честно да ни дразниш ся по тоя начин... Laughing
Ама и аз идвам скоро към Бургас...и ще падне ох баня, ох кефффф Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Точно днес и аз това се чудех...и аз се засилих за утре. Да не се засечем някъде? Mr. Green
ти къде ще ходиш? Party

Ами още незнам къде. Чакам ти да кажеш. Mr. Green

Мислех си за Банкя, но незнам какво стана с плажа там. Някой ако има пресно инфо да каже.
Виж целия пост
# 8
никой ли незнае за "виктория" и "спартак" Cry
Виж целия пост
# 9
И аз имам вече слънчеви бани, радвам се на тен  Laughing
Виж целия пост
# 10
Аз оЩе не съм ходила на плажа, но рамената ми са мноого почернели Mr. Green Тази събота няма да пропусна обаче. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз също открих плажа вчера - водата е доста добра 18-19 градуса днес дори ще водя малкия.
Виж целия пост
# 12
Банки още не работи, иначе там е много готино!
Виж целия пост
# 13
Ако се задържи такова времето събота и неделя можем да отидем до басейните в Обеля. Стига да работят.
Виж целия пост
# 14
Аз вече втора седмица ходя на плаж Mr. Green. За пръв път съм с тен през май Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия