Обръщам се към пловдивските мами за консулт. при бременност

  • 1 736
  • 20
Здравейте моят случай е следният
Несъм здравно осигурена от 2 и 1/2 години немога да заплатя здравните си вноски поради финансови причини.Ходих на преглед в клиника Торакс ,но там нещата са доста соленки и не са по моя джоб.Относно раждане още не съм решила къде а е и рано във 2 месец съм.Конкретната ми молба е към някоя по скоро раждала мама как седи въпросът с женската консултация къде и колко се заплаща ,като изключим Торакс.Моля ви за съдействие. Предварително ви благодаря
Ще ставам мама за втори път първият път беше през1993в София "Тина Киркова" за времето си беше прекрасно там
,но за близо 11 години вече съм доста далече от тези неща
Виж целия пост
# 1
Za razhdaneto neznam kakvo da ti prepory4am, no znam, 4e v poliklinikata zad ponedelnik pazara, mai be6e 4etvyrta ima zhenska konsultacia za neosigureni majki bezplatno. Proveri tam i dano da sym ti pomognala
Виж целия пост
# 2
Аз не знам другаде да има абонамент, както в Торакс. Аз съм здравноосигурена, но се отказах от услугите на женската консултация. Ходя на частен лекар, и не излиза скъпо.
Другото към което трябва да се ориентираш е къде и при кого ще раждаш.
Ако искаш мога да ти дам координати на лекари, при които да ходиш на консултации и после да родиш.
Изследванията на кръв и урина, обаче ще трябва да заплатиш сама, аз също си ги плащам, защото нямам нерви да ходя по поликлиниките.
Виж целия пост
# 3
zornitza_sto    благодаря ти за инфото Още в Понеделник ще отида да проверя в тази поликлиника.
А би ли споделила малко личен опит при тебе как са били нещата.
sunny_zt     благодаря и на тебе за инфото
Много ще ти бъда благодарна ако ми предоставиш адреси с кабинети на гинеколози.А относно раждането още нищо не съм решила.Бях два пъти на преглед в Торакс при доктор Даскалов много внимателен и отзивчив човек ,но естествено незная как е като специалист За жалост при тях е доста скъпичко едно раждане иначе ако имах възможност с удоволствие бих им се доверила.Условията там са наистина страхотни и те обграждат с внимание още от вратата.Ако знаете нещо и за раждането в Пловдив моля споделете с мен защото съм доста объркана и незная откъде да тръгна това е за сега предварително благодаря и на двете ви.
Виж целия пост
# 4
Аз съм раждала с Др Димитрова от ВМИ два пъти и съм много доволна .
За консултация също можеш да ходиш при нея , има и ехограф и е отличен специалист . Прегледа е 10 лв . , да не е и 15 вече , не знам . За раждането не съм плащала нищо на никого .Във ВМИ условията далеч не са блестящи , но лекарите са добри , от персонала в родилно също съм доволна .
Ето тел на Димитрова - дом 94 59 40  , ул . Стефан Ботев - 6 там има кабинет , 0889330572 .
За изследвания ползвах направления от личната ми лекарка , но повечето си ги плащах . Във всяка поликлиника имат лаборатории и няма да ти откажат платени изследвания .
Виж целия пост
# 5
А какво ще кажете за доктор Видев? Аз лятото бях на операция при него и много го харесах. Още не съм ходила на никакъв лекар, но си мисля да бъда пак при него, макар че е само частно. Какво мислите за него?
Виж целия пост
# 6
Нищо не съм чувала за него .
Виж целия пост
# 7
Цитат на: mama Svetli
Ако знаете нещо и за раждането в Пловдив моля споделете с мен защото съм доста объркана и незная откъде да тръгна това е за сега предварително благодаря и на двете ви.


Разгледай тук, ако искаш!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2192&highlight=
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3099&highlight=
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4368&highlight=
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8422&highlight=
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8808&highlight=
Виж целия пост
# 8
kam mama Svetli


zdravei as jivo se interesyvam za rajadaneto v toraks i ako moje da mi dade6 pove4ko info za tam.az bqx na pregled tam no ne se interesyva6 ot cenata ! Laughing za sajaleniemersi i usmivki na vsi4ki mami4ki Simple Smile  Grinning  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Поликлиниката зад Понеделник пазара е студентската и е напълно възможно да следят бременността на неосигурени. Там гинеколог е д-р Чавдар Чавдаров /има го в справочника по-горе/. Личен познат ми е, така че твърдя със сигурност че спокойно може да се довериш на него.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: toninna
А какво ще кажете за доктор Видев? Аз лятото бях на операция при него и много го харесах. Още не съм ходила на никакъв лекар, но си мисля да бъда пак при него, макар че е само частно. Какво мислите за него?
Този др.Видев който работи в онкологията на ВМИ ли имаш в предвид?
Виж целия пост
# 11
Да, същия, той е завеждащ на онкологичното отделение там, но май основната му специалност е акушер-гинеколког.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: toninna
Да, същия, той е завеждащ на онкологичното отделение там, но май основната му специалност е акушер-гинеколког.
Аз също имам много добри впечатления от него ,ходих при него след спонтания аборт защото бях с Гроздовидна бременост и тогава той се застъпи да не ми правят втори кюртаж и в последствие се оказа ,че не е имало нужда от такъв.Добър лекар е !
Виж целия пост
# 13
Ето какво ще ви кажа за "Торакс": за проследяване на бременността искат май 600 лв, ама ако е още от началото, ако е от по-късно има други тарифи; курсът им за бременни струва 50 лв. за 16 занятия , а раждането - нормално 800 (в тази сума е включено абсолютно всичко - цена на епидуралната упойка, всякакви аксесоари за вас и бебето и пресоя регламентираните два дни след раждането) Секциото е 1200 лв. Иначе хората там са толкова шриветливи и обстановката е прекрасна, но за съжаление паричките са много, аз лично като бях там се почувствах не на място поради тази причина.
Виж целия пост
# 14
нещата при мен са такива: моята лична лекарка работи са една акушер-гинеколожка стажантка, казва се д-р Тенова, която пък иначе работи в АГ в окръжна болница. ПО тази причина не ми трябват никакви талони за да ходя при нея и мога да го правя колкото пъти си искам, въпрки че не съм се възползвала особено, но момичето е много мило и ми обръща страшно много внимание всеки път. За изследванията тя ми дава талоните, които ми ес полагат, въпреки че за ехографските прегледи съм ходила главно на часно. Това е , а сега като проуча всичката налична информация и се консултирам и с нея ,смятам да се насоча към някой родилен дом, където правят епидурална упойка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия