Пъпчасват ли бебетата ви в горещините?

  • 1 073
  • 27
Моето стана цялото на малки червени пъпчици с бяло връхче, по гръбчето, ръчичките, раменете?Дали е от топлото?
Виж целия пост
# 1
 Йоана се покрива по врата със ситни червени пъпчици.Там се поти най-много.Ще следя с интерес темата, защото не съм на ясно с какво да я мажа.Възможно най-разсъблечена е.
Виж целия пост
# 2
Много е вероятно да е от топлото.
Не знам как обличате децата, но в тези жеги, моите са възможно най-голи.

То и на мен ми иде да се разсъблека, но някак си не мога да се отърва от предрасъдъците, че не можело жените да ходят голи до кръста по улиците  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Да и ние сме така. Не са много, но по гръбчето до вратлето има тук там. Събличам я почти гола, но пак излизат пъпчици. Понякога слагам пудричка, но не съм забелязала да има ефект. Знам , че тетрената водичка също подсушава, но аз не прилагам все още. И аз ще следя за съвети. Peace
Виж целия пост
# 4
от жегите и на вили му излизат ситни пъпчици по вратлето!
Виж целия пост
# 5
Най-вероятно.
Моята не е получавала до сега, но аз вкъщи я държа направо гола, само по пампа (понякога и без) и евентуално потник.
Не знам с каква количка си, но ако е от комбинираните и е закътана, изваждай го от време на време, а докато го возиш, отваряй капачето, за да му е проветриво Peace
И не го извеждай м/у 11 и 16 ч., тогава е ад  ooooh!
За друго не се сещам  Thinking
Виж целия пост
# 6
Обрина се по вратлето. Обличам я само по боди без или с къс ръкав и поличка, но жегите са непоносими. Поти се постоянно и вече пие вода  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
и моето пъпчаса, а няма даже и 1 месец и затова се притеснявам да го разсъблека. вие как обличате толкова малки бебета?
Виж целия пост
# 8
 моя син също се беше обринал по вратлето и гърба от жегата.Мазах го с "Фенистил гел"и му минаха почти веднага. Peace
Виж целия пост
# 9
Много е вероятно да е от топлото.
Не знам как обличате децата, но в тези жеги, моите са възможно най-голи.

То и на мен ми иде да се разсъблека, но някак си не мога да се отърва от предрасъдъците, че не можело жените да ходят голи до кръста по улиците  Mr. Green

И ние сме възможно най-голи, оба4е не мога да го пусна съвсем, защото слънцето е много силно и ще вземе да изгори. То не е една беля... Ве4е обмислям вариант със по ранни разходки  около 9.30 и ве4ерно време след 6.
А пък пъп4иците ги забелязах 4е са тръгнали 4ак по гърди4ките. И не знам как да го предпазвам от тях.
Виж целия пост
# 10
да, случвало се е -когато се роди лятото беше много горещо!
Виж целия пост
# 11
Да.
Виж целия пост
# 12
Ох, ужас! Точно в момента е със страхотен обрив. Започна на вратлето съвсем малко, а сега вече е по цялото вратле, по раменцата, към гърдичките, на свивките на лактите, под мишничките. В къщи е по памперс, навън по потниче, но се поти ужасно много. Педката каза, че са от претопляне, да не ги мажа с нищо. И аз мисля, че е най-добре да не се мажат с нищо, за да ветрее кожичката. Често му измивам местата с обрив, за да не се инфектира нещо, а и да го разхлаждам.
Виж целия пост
# 13
Забелязахме малки пъпчици отзад по вратлето онзи ден. Подсекли са и се ушетата и главичката, защото баща и не дава да и пострижеме къдриците
Виж целия пост
# 14
И аз я обличам колкото се може по-разголена,но на вратлето й се появиха.Не мажа с нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия