Най-подходящото време за спортуване

  • 3 115
  • 37
Здравейте мами,
Може ли някой да ми каже, кое време е най-подходящо за спортуване, така че да има най-голям ефект?  Grinning
Виж целия пост
# 1
аз съм чувала рано сутрин,но аз "спортувам" вечер,т.е въртя кростренажора вечер докато гледам филм
Виж целия пост
# 2
най-удачното време е рано сутрин, на гладно. аз така се "мятках" на велоергонометъра, като половин час преди това вземах по 1 таблетка L-Carnitin и 1 таблетка разтворим аспирин. Ефекта е невероятен, а за целулита да не говорим - топи го здраво.
Виж целия пост
# 3
Сутрин - за джогинг, колело, велоергометър, фитнес.
Ако ще си правиш "запаряващ ефект" - овиваш фолиото и тичаш по топличко време Simple Smile Доста тичащи жени "шумкат" в парка... докато аз карам колело. Миналото лято комбинирах колело и домакинско фолио. Мисля, че ефект има.
Виж целия пост
# 4
Е всички сутрин сутрин... ама я кажете защо сутрин?
Защо намалява ефекта от каране на велоергометър или бягане вечер примерно?  Thinking
Виж целия пост
# 5
Ми...за мен е по- добре сутрин, защото ми е по- хубаво.
Правя упражненията и др. такива работи (рано...към 6) и после си взимам едно душче.....и така....вечер същото....По прицип мисля, че вечер е по- вредно, защото си яла и не е хубаво да се напрягаш за да не  Sick
Виж целия пост
# 6
Аз спортувам само вечер. Ако го направя сутрин рано, цял ден ми се яде. Иначе от спорта се зареждам с енергия и после не ми се спи, а само вършея из къщи. Но така ми се отразява най-добре на организма. По принцип съм нощна птица, така че явно режимът и биологичният ми часовник ми е обърнат.
Виж целия пост
# 7
За най-голям ефект не знам кога ще има. Обаче виртуалната ми инструкторка вика, че най-доброто време за спортуване било тогава, когато ти се спортува. Аз лично не го правя по определено време.
Виж целия пост
# 8
Аз спортувам само вечер. Ако го направя сутрин рано, цял ден ми се яде. Иначе от спорта се зареждам с енергия и после не ми се спи, а само вършея из къщи. Но така ми се отразява най-добре на организма. По принцип съм нощна птица, така че явно режимът и биологичният ми часовник ми е обърнат.

Това все едно аз съм го писала!   Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 9
Сутрин - рано от 6.30 до към 7.00 докато малката спи. Иначе няма кога. Вечер като се прибера утрепана от работа едвам един таратор спретвам къпеме си и лягаме. Иначе преди тренировка - кростренажор- пия Л- карнитин и скоро си взех един"анцунг " със сауна ефект - ВИР ВОДА ставам. ТАкова чудо не ми се беше случвало.
Виж целия пост
# 10
Здравейте!Сутрин е по-ефективно да се спортува,особено на гладно,защото нивото на глюкоза в кръвта е ниско и така организма ''превключва'' по-бързо на режим горене на мазнини.При интензивни натоварвания това става след около 15-20-та минута.Усмихнат летен ден ви желая! Simple Smile
 Off:Доста често ви "шпионирам'',но все още не съм се регистрирала  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
И аз съм чела, че сутрин е най-подходящото време. Причината е ниското ниво на кръвната захар. С прости думи, когато се спортува сутрин се топят натрупаните мазнини , а когато се спотува вечер се изгарят калориите приети през деня.  Това не са мои думи, но според мен има някаква логика.
Виж целия пост
# 12
И аз съм чела, че сутрин е най-подходящото време. Причината е ниското ниво на кръвната захар. С прости думи, когато се спортува сутрин се топят натрупаните мазнини , а когато се спотува вечер се изгарят калориите приети през деня.  Това не са мои думи, но според мен има някаква логика.

съгласна съм със всичко,и аз го бях чела това някъде newsm78
Виж целия пост
# 13
Значи, доколкото разбрах - хубаво е и сутрин и вечер по-малко тренировка, така ли.
Е, ако имаш и време, де.
Виж целия пост
# 14
Аз спортувам следобяд и вечер предимно - тогава има кой да гледа малкия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия