Очила за 7-месечен бебок?Има ли?

  • 1 398
  • 19
Необходими ли са и имали очила за 7-месечно бебе и на коя фирма,е и накой друг отзив,ако не ми се смеете де Sick Crazy
Виж целия пост
# 1
Какви очила  #Crazy
Слънчеви ли?  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Ами не са задължителни.
Една широкопола шапка ще свърши също много добра работа.
Но ние купихме на Baby Banz и очила, и шапка. На 4м. е бебока ни. Не се дразни, като му ги сложим.
Виж целия пост
# 3
Ами не са задължителни.
Една широкопола шапка ще свърши също много добра работа.
Но ние купихме на Baby Banz и очила, и шапка. На 4м. е бебока ни. Не се дразни, като му ги сложим.
Е значи не съм луда  Party-имало и ми изглеждат наистина удобни и практични.А сега следва въпроса от къде да ги купя? newsm78
Мерси за инфото Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Какви очила  #Crazy
Слънчеви ли?  Sunglasses
ъхъ че много пече тва вредно слънце Confused,а шапката се сваля от главата и на земята #Crazy
Виж целия пост
# 5
Ами тук четох, че в БГ имало на Chicco. А тези, може някой да ти ги донесе от Гърция например...
Виж целия пост
# 6
На Чико има, с ластиче са мисля.Провери в ДаНет, там ги гледах май. newsm78
Виж целия пост
# 7
Леле, моя юнак е на 3 години и половина и не трае о4ила и никога не е носил, а как ли ще е с малко бебе ...  newsm78
Виж целия пост
# 8
Има да, на Чико са и са много гъзарски Laughing, на нашия дребо му купихме и с една зелена биба е направо сладур от класа  Wink
Виж целия пост
# 9
Има на ЧИко, в магазините на ШТЪРКЕЛ.
Виж целия пост
# 10
А какви са цените?
Виж целия пост
# 11
В Данет-а няма,утре ще търся в Пловдив магазин "щъркел" и ще кажа цената Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Здравейте, и аз търсих слънчеви очила за бебка. Видях в Овча купел в Пакостник беха около 10 лв. Продавачките казаха, че са много добри , но чак  от годинка можело Hug
Виж целия пост
# 13
Има на Чико на доста места в София и в Mothercare на "Леге", но са само с червени рамки, струват 12 лева.
Виж целия пост
# 14
В Данет-а няма,утре ще търся в Пловдив магазин "щъркел" и ще кажа цената Sunglasses
Във Вис Виталис има от новите модели с готино калъфче 0-12мес. -25лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия