30 бурканчета на Ганчев!!!!

  • 1 400
  • 20
Леле в тази детска кухня при нас са полудели...искат ми трийсет бурканчета задължително на Ганчев или Ам Ам...и 60 чисто нови капачки!!!!!!!!
Аз както се досещате не храня бебо с тези пюрета..кажете дали мога да си купя от някъде само бурканчетата и капачките?
Виж целия пост
# 1
От други мами съм чувала, че ги продават на Женския пазар.
Виж целия пост
# 2
Виждала съм да продават на пазарите- аз съм от Дружба и на нашия пазар продават капачки.Но мисля че нещо си се объркала- да не са ти казали от старите на Ганчев, защото новите са с капачки с по-ситен винт и не стават?
Ако си намериш универсалните бурканчета от детска храна-забутани в някое мъзе от баби и дядовци- и си купиш капачки става....знаеш ли сетих се и къде може да има бурканчета- в пунктовете за искупуване на амбалаж
Виж целия пост
# 3
Мерси за отговорите...vnd  права си трябва да проверя точно от кои бурканчета искат ...не знаех, че имало стари и нови на Ганчев..
Виж целия пост
# 4
Искат буркани с капачки на винт.
Продават на Женския пазар - към края, там дето продават мед. А капачки купих от пазара на Кр. Поляна, има една сергия с подправки, там се продават и капачки.
Виж целия пост
# 5
От новите бурканчета стават тези на Ам ам и Хелоу. Има ги в Билла.
Иначе новите на Ганчев посмъртно не са подходящи.
И аз в момента събирам, предала съм вече 12 , имам още 8 плюс капачките. ooooh!
Виж целия пост
# 6
Извинявам се за офф-а, но ми стана любопитно. Защо ви искат бурканчета в детската кухня? Като вземах храна на Вики от ДК не ни искаха нищо.
Виж целия пост
# 7
Извинявам се за офф-а, но ми стана любопитно. Защо ви искат бурканчета в детската кухня? Като вземах храна на Вики от ДК не ни искаха нищо.
Тук навсякъде искат промишлени дози капачки + бурканчета.
Причина-стерилизират ги на 200 градуса, каза сестрата, и респективно заминават след време.... Особено капачките. ooooh!
Виж целия пост
# 8
Туй с бурканчетата май само в София го има  newsm78 .. и много глупаво ми се струва  Rolling Eyes
В Пловдив каквото си занесеш в това ти сипват..
Виж целия пост
# 9
Туй с бурканчетата май само в София го има  newsm78 .. и много глупаво ми се струва  Rolling Eyes
В Пловдив каквото си занесеш в това ти сипват..
Хубаво де-а не ги ли стерилизират тези бурканчета? И не се ли похабяват?
Виж целия пост
# 10
Здравей, бурканчетата ги взех от приятели, а капачки си купих от Женския пазар. Няма начин това е. И по принцип понеже се чупят, а се стерелизират много, затова искат токова, а капачките се скапват.
Виж целия пост
# 11
Леле в тази детска кухня при нас са полудели...искат ми трийсет бурканчета задължително на Ганчев или Ам Ам...и 60 чисто нови капачки!!!!!!!!
Аз както се досещате не храня бебо с тези пюрета..кажете дали мога да си купя от някъде само бурканчетата и капачките?

Bibun, понеже и аз съм на този хал да те предупредя, че бурканчетата от Ганчев не стават, а само от Ам Ам и другите ги забравих Rolling Eyes. Аз пък да се оплача от "фюрера" в Детската кухня - върна ми всички 20 бурканчета #Cussing out, след като съпругат ми ги изварява и търка до полуда предишната вечер, аз минах след него с гъбата и изглеждаха направо перфектни. Да, ама не - взе ги тя едно по едно и гледайки ги срещу светлината започна "...виждате ли тези петънца Shocked /две три точици/, не мога да ги приема с тях...." Хайде втора серия - майка ми ги изварява и търка, после и аз пак та да видим. Решила съм да пратя баща ми, че е голям чаровник и омайник да ги занесе, пък дано да мине номера Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Леле в тази детска кухня при нас са полудели...искат ми трийсет бурканчета задължително на Ганчев или Ам Ам...и 60 чисто нови капачки!!!!!!!!
Аз както се досещате не храня бебо с тези пюрета..кажете дали мога да си купя от някъде само бурканчетата и капачките?

Bibun, понеже и аз съм на този хал да те предупредя, че бурканчетата от Ганчев не стават, а само от Ам Ам и другите ги забравих Rolling Eyes. Аз пък да се оплача от "фюрера" в Детската кухня - върна ми всички 20 бурканчета #Cussing out, след като съпругат ми ги изварява и търка до полуда предишната вечер, аз минах след него с гъбата и изглеждаха направо перфектни. Да, ама не - взе ги тя едно по едно и гледайки ги срещу светлината започна "...виждате ли тези петънца Shocked /две три точици/, не мога да ги приема с тях...." Хайде втора серия - майка ми ги изварява и търка, после и аз пак та да видим. Решила съм да пратя баща ми, че е голям чаровник и омайник да ги занесе, пък дано да мине номера Mr. Green
ти да не би да ходиш на кухнята на ХАн Аспарух 60 hahaha
Питам, понеже ми се случи до запетайката същичкото нещо....ама аз бях толкова зле него ден, че хич не ми се занимаваше. Обяснението беше приемливо-при изваряване и най-малкото петънце ставало черно.....
Виж целия пост
# 13
Туй с бурканчетата май само в София го има  newsm78 .. и много глупаво ми се струва  Rolling Eyes
В Пловдив каквото си занесеш в това ти сипват..
Хубаво де-а не ги ли стерилизират тези бурканчета? И не се ли похабяват?

Те изобщо не остават при тях - носиш си ги от вкъщи, сипват ти и си ги вземаш. Както си ги измиеш (стерилизираш) сама - това е.
Виж целия пост
# 14
Туй с бурканчетата май само в София го има  newsm78 .. и много глупаво ми се струва  Rolling Eyes
В Пловдив каквото си занесеш в това ти сипват..
Хубаво де-а не ги ли стерилизират тези бурканчета? И не се ли похабяват?

Ами ти си ги носиш - и ти си ги миеш вкъщи.. можеш да си ги правиш каквото искаш  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия