съвпадение ли е

  • 631
  • 11
Здравейте,
Незнам дали е съвпадение но на 23, 24 април имах страшни болки ниско в корема и двата яичника, сега на 23,24 май същото се повтори, а последната ми менструация доиде на 23, 24 април, от както знам 4е съм бременна вземам но шпа, фолацид, и утрогестан, който спират болките с изклучение на дните около цикъла
Виж целия пост
# 1
Нормално е, около дните когато трябва да ти идва цикъла да усетиш напрежение.
Виж целия пост
# 2
оп корегирам се последната менструация беше на 23,24 март а не април
Виж целия пост
# 3
Не е съвпадение, а е нормално. Поне така казват докторите - около дните на последната ти менструация да усещаш напрежение в корема. А пък ти и лекарства пиеш, така че спокойно   bouquet
Виж целия пост
# 4
Не е съвпадение, а е нормално. Поне така казват докторите - около дните на последната ти менструация да усещаш напрежение в корема. А пък ти и лекарства пиеш, така че спокойно   bouquet
newsm10
Точно това зная и аз така че бъди спокойна.
Виж целия пост
# 5
Не е съвпадение, а е нормално. Поне така казват докторите - около дните на последната ти менструация да усещаш напрежение в корема. А пък ти и лекарства пиеш, така че спокойно   bouquet
newsm10
Точно това зная и аз така че бъди спокойна.
smile3521
Виж целия пост
# 6
Да, както са ти казали- нормално е! Но ще отшуми, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 7
Чела съм,че е възможно през цялата бременност да изпитваш леки неразположения около датата на цикъла.В тези дни също,не е желателно да имаш полови контакти,защото има риск от инфекции.
Виж целия пост
# 8
Нормално е, но за лекарствата - предварително се консултирай с АГ-то Peace
Виж целия пост
# 9
Аз бях така до трети-четвърти месец. Лека бременност!   bouquet
Виж целия пост
# 10
да нормално е и аз бях така
Виж целия пост
# 11
И при мен беше така до края на третия месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия