Да похваля детския магазин за обувки на Витошка

  • 3 289
  • 23
Миналата седмица, както си се разхождам гледам в детския магазин за обувки на Витошка, страхотни модели на Бенетон, влязох и направо купих 25 номер без да съм сигурна дали ще станат, и затова попитах дали имат 24 и 26, та ако са малки или големи да дойда да ги сменя, отговориха ми че има! Връщам се след два часа да ги сменям с по големите, но бяха свършили, лошо ми стана, бях сигурна че няма да ми върнат парите, но за моя изненада сами ми предложиха да ми ги върнат, и когато получат пак да ми звънат! Вчера ми се обаждат, че са ми ги запазили да ходя да ги взема и така се уредихме с желания номер! Направо си ме спечелиха за клиент!
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Виж целия пост
# 2
Супер са  обувките и продавачките винаги са много любезни. Общо взето да не кажа голяма дума ,но всички детски обувки който съм купувала до сега са оттам.
Виж целия пост
# 3
А какви са цените там?
Виж целия пост
# 4
Преди няколко седмици купихме от там пролетни обувки Paqpa за 52 лв. Обувките са италиански, много качествени и красиви. Не запарват, въпреки че са затворени и са много лекички.
Виж целия пост
# 5
Обувките на Paqpa наистина са много хубави, една позната се занимаваше с продажбата им, но са турски, но са италиански Stop

Това, което ме притесни, като обяснение за това, колко са хубави е, че имат метална част в подметката на някои модели....не знам, мисля, че е  прекалено #Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз също съм купувала обувки на Paqpa, не бях чувала за метални неща в подметките, мога само да ги похваля - не мръднаха от цяло лято носене миналата година, сега пак търся на тази марка, но нещо не мога да харесам модел, като че ли малките номера са по сладки  Crazy
Виж целия пост
# 7
И аз да похваля този магазин!!!
Вчера се разхождахме вечерта по Витошка и минахме покрай този магазин. Вече бяха затворили и бяха спуснали решетката до средата, но аз се залепих на витрината да разгледам, макар, че бях с ясното съзнание, че ако си харсам нещо, ще мина на другият ден да разгледам. Момичетата ме попитаха какво ме интересува, аз има казах,  че ще мина утре в по-нормално време, но те настояха да влезем и да разгледаме. Така Еми се сдоби с нови сандалки, но понеже нямаше бели, нейният номер, каквито тя си хареса, а взехме розови и тя отначало не ги искаше, та продавачките ми предложиха, че ако отказва да ги носи, ще ми върнат парите newsm10 newsm51
Виж целия пост
# 8
Обувките на Paqpa наистина са много хубави, една позната се занимаваше с продажбата им, но са турски, но са италиански Stop

Това, което ме притесни, като обяснение за това, колко са хубави е, че имат метална част в подметката на някои модели....не знам, мисля, че е  прекалено #Crazy

Вярно са турски - сега разгледах кутията по-подробно. Първите обувки на  дъщеря ми бяха от тази марка и в магазина ми бяха казали, че са италиански, та затова съм останала с това впечатление.
Виж целия пост
# 9
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Peace
Отсреща - в Търговския център също имат магазин и също е достатъчно зареден. Оттам взехме и обувките на Гери - на Пакпа - Paqpa Peace
Виж целия пост
# 10
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Peace
Отсреща - в Търговския център също имат магазин и също е достатъчно зареден. Оттам взехме и обувките на Гери - на Пакпа - Paqpa Peace
Този магазин вече не работи
Виж целия пост
# 11
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Peace
Отсреща - в Търговския център също имат магазин и също е достатъчно зареден. Оттам взехме и обувките на Гери - на Пакпа - Paqpa Peace
Този магазин вече не работи
Сериозна - вярно, че беше преди доста време, но все пак newsm78 И откога това?
Виж целия пост
# 12
Сериозна - вярно, че беше преди доста време, но все пак newsm78 И откога това?
Аз се опитах от там да купя някакви нови пролетни обувки за Нели преди месец и половина, но бях неприятно изненадана. Вместо това в Търговския център вече има К&К и SchuhKids на долния етаж.
Виж целия пост
# 13
Сериозна - вярно, че беше преди доста време, но все пак newsm78 И откога това?
Аз се опитах от там да купя някакви нови пролетни обувки за Нели преди месец и половина, но бях неприятно изненадана. Вместо това в Търговския център вече има К&К и SchuhKids на долния етаж.
Тях ги имаше и преди.Поне от 3 месеца не работи
Виж целия пост
# 14
Двата магазина - този в търговския център и този до Битсиани, май бяха на един и същи обственик или нещо подобно, защото веднъж от единия магазин ме изпратиха в другия - явно не бяха конкуренти.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия