Реве и си хвърля шишето, като му свърши млякото

  • 969
  • 21
Ми гледам, че повечето тук се оплакват как бебчовците след годинка не щели вече адаптето.
Аз пък наблюдавам друго явление-синкото, особено сутрин, като му свърши млякото-ревва и си блъска шишето. А това са 250 грама с 2 бисквитки. Та...чудя се и мая, дали да му правя по-голяма дозичка от 7 лъжици+210 грама вода? Какво бихте ме посъветвали?
П.С. И вечер пие толкова, и по тая причина засега не давам вечеря......
Виж целия пост
# 1
И моята си пие с кеф млякото, вечер преди да заспи изпива 210+7 лъжички, вечерта изпива или още едно такова шише / до сутринта на няколко пъти/ или 2 от малките шишета Авентските. Сутрин не иска нищо да яде, освен ако не си допие млякото /ако има изостанало/. И така до към обяд не е гладна.
Не знам, аз се чудя кога да го махаме.... newsm78
Виж целия пост
# 2
не лишавайте децата от адаптето.колкото им се пие толкова.моят син преди около месец го отказа,за което много съжалявам.
Виж целия пост
# 3
не лишавайте децата от адаптето.колкото им се пие толкова.моят син преди около месец го отказа,за което много съжалявам.
Не, аз не искам да го спирам-напротив.
Питах се дали мога да го УВЕЛИЧА някак си...... Thinking
Виж целия пост
# 4
Ами как, прави още едно шише   Laughing
Виж целия пост
# 5
не лишавайте децата от адаптето.колкото им се пие толкова.моят син преди около месец го отказа,за което много съжалявам.
Не, аз не искам да го спирам-напротив.
Питах се дали мога да го УВЕЛИЧА някак си...... Thinking
според мен можеш да го увеличиш.какъв е проблема Peace
Виж целия пост
# 6
Щото нали пише, че макс. доза е 7 лъжици на 210-та затова.
Ако му направя, примерно, 300-да смятам, че може ли? newsm78
Виж целия пост
# 7
направи му 240 с 8 лъжици и виж дали ще му стигне.ако не му стигне и тогава вдигни още
Виж целия пост
# 8
Е какъв е проблема? като му даваш ядене да не би да спазваш точно 180гр или 210? Даваш колкото иска. Защо и с млякото да не може? Аз пък не съм се съобразявала никога с това, което пише на кутиите, за ужас на педито /в първите месеци поне/. Е какво, няма да държа гладно детето. Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Перфектно-благодаря за отговорите.
П.С. Клеми, честито, и да знаеш, че благородно завиждам. Чакам бИИчка на срещата-гореща предстояща  bouquet
Виж целия пост
# 10
Мерси!  Laughing
Биричка непременно, само да направим срещата!
Виж целия пост
# 11
Е какъв е проблема? като му даваш ядене да не би да спазваш точно 180гр или 210? Даваш колкото иска. Защо и с млякото да не може? Аз пък не съм се съобразявала никога с това, което пише на кутиите, за ужас на педито /в първите месеци поне/. Е какво, няма да държа гладно детето. Crossing Arms
и аз така Peaceщом детенце няма никакви медицински показания за точно количество хранене,не виждам проблем.и нашето педи е на същото мнение.на една позната детенцето му оперираха хранопровода още на един месец и то трябваше да се храни с определено количество.така съм съгласна,въпреки че бебо си оставаше гладен и много ревеше.трябваше да спазват този режим и това,но на здраво дете педитата да казвам колко трябва да ядат,е това ми се вижда пълна лудост
Виж целия пост
# 12
Аз съм давала на Нели 240 мл. Имаше периоди, в които изпиваше 210 и искаше още. Crazy
Виж целия пост
# 13
Ми моят хубавец уж беше отказал адаптето преди лягане, но преди известно време пак го пропи и то в дози 210 мл., а преди това, към 20 часа е хапнал и супата от кухнята Crazy Crazy Crazy
Сутрин се буди, но не всеки път, и изпива пак същото количество, но не реве за още; иначе със сигурност щях да му давам повече Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 14
щом си иска още детето давай му!вили сега пие по 250мл. АМ  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия