моля за спешни отзиви за Др.Савова "СВ.София"

  • 737
  • 7
моля ако някой има някаква информация нека каже.Имам много малко време да реша дали искам тя да изражда бебчо,а пък изобщо не зная дали е добра.Препоръчаха ми я от закрила.
Виж целия пост
# 1
До колкото си спомням, я препоръчваха мами.
Провери ли в Белия списък тук?
Виж целия пост
# 2
раждах планово секцио при нея. мнооого съм доволна. мн. добре ме е срязала и зашила. всъщност тя водеше и бременността ми. в началото ми трябваше време, за да се напаснем, но в края на бременността станахме първи приятелки Simple Smile но все пак плановото секцио е различно от естественото раждане.
за информация - аз се спрях на савова след като изчетох (тогава) белия и черния списъци и слагах плюсчета и минуси на всяко споменато име. после просто преброих кой има най-малко минуси - беше савова. затова избрах нея. не съжалявам. доволна съм. смятам втория път пак при нея да раждам.
Виж целия пост
# 3
Аз не съм раждала при нея, но съм чувала от доста места само хубави работи Peace
Виж целия пост
# 4
благодаря на мамите които ми отговориха,все пак ме пооспокуихте,защото реших че никои не я е чувал никакви мнения за нея все пак си е притеснително!
Виж целия пост
# 5
савова е много готина и според мен - доста опитна въпреки възрастта си . знам че няколко години е специализирала във франция . секциото ми не го направи тя , но докато бях в патологията и после в родилно , имах възможност да се убедя че е внимателна и съвестна .
Виж целия пост
# 6
Аз пък за Савова ще ви кажа,че когато й плащаш е много отзивчива,а иначе хич не й пука.
Ходих при нея да ме гледа на ехограф.След това се наложи още два пъти да се видим,като ми наговори за бебето еднии.....та ми изкара акъла и се скъсах да ходя по лекари.И като ми каза,че има проблем аз я питам да ми обясни повече тя с гръб към мен ми отговаря с половин уста......а и ми поиска 20 лв и си ги прибраха със сестрата в чекмеджето,а трябваше да си ги платя на касата на входа на болницата,хем мъжа ми я попита да отде ли да плати ,а тя вика:"Чакай малко" и после "Айде влизайте".
хич не съм доволна и не бих я избрала да ме изражда.Да не говорим,че е доста сопната.Но пък я видях как говори с платилите.Аз такива комерсиални не ги обичам.
Виж целия пост
# 7
Здравей!Аз също съм към Закрила и ми препоръчаха Савова както и на теб!Както е написано по-горе ако не дадеш пари отношението е не толкова добро!Първо на консултациите беше винаги припряна и не ми обясняваше подробно какво се случва с бебето-само ми казваше,че е добре и това е!Когато ми изтекоха водите и триабваше да доиде в болницата в 21ч. се изказа така,че все едно съм виновна,че раждам толкова късно и съм я отделила от семейството й и немойе да се наспи заради мен,трябвало да остави детето си и т.н.Нито ми обясняваше как да дишам и да се напъвам,в следствие на което получих ужасни кръвоизливи по лицето.Денят след раждането се появи само да й разпиша някакъв лист и това беше,нито ме пита как съм,нито ми обясни нещо,когато я питах колко шевове имам и каде са-само каза малко са.Най-голямата наглост обаче беше,когато доиде в болничната ми стая след 2 дни ,за да ми издиктува списък с продукти,които мъжа ми трябвало да купи,за да се наобядвал екипа,които е бил на раждането ми!Аз нямам нищо против почерпката и дори даването на пари,когато си доволен от отношението към теб,но когато някой те кара да се чувстваш длъжен за това че си е свършил работата ,за която му се плаща-това е грозно!Иначе епизиотомията ми беше направена добре-явно е добра в оперативната част.Съветът ми е ако избереш Савова да дадеш някой лев на ръка,за да се радваш на по-добро отношение.
Това стана цял разказ,но се надявам да ти е от полза,а и на други момичета,които се чудят при кой да родят.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия