От къде да купя помощни колелца?

  • 600
  • 7
Дадоха ни колело , но няма помощни.От къде мога да купя и колко ще ми струват.Някой да е купувал на скоро?
Виж целия пост
# 1
На спирката на трамвай 20,22 до Женския пазар има няколко сергии ( масички ) и продават части за колела. Помощните струват около 3-5 лева комплект ( с нужните винтове)
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 3
3-5лв.??? newsm78

Хм, много странно! Thinking
На нас ни взеха 12 лв + поставянето за колелото на Христи. Но това беше преди 2г някъде.
За Младост говоря.
Има един човек, който продава употребявани и нови колелета и поправя всякакви такива. Единият се намира до 47 бл. в Мл1, а другият- при който ние ходим от време на време е в Мл.2.
Но навсякъде където правят ремонти и продажба на колела, ще ви направят тази услуга.
Виж целия пост
# 4
Дундеске идваш ми на гости и ти подарявам колелцата на Дияниното колело Simple Smile Ако искаш де Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Дундеске идваш ми на гости и ти подарявам колелцата на Дияниното колело Simple Smile Ако искаш де Simple Smile

Нямаш грижи  Laughing Само кажи кога.Аз още не съм се намотала да купя.
Виж целия пост
# 6
Работя в района на Южния парк, малко над Нишава. Ади ша ти драсна тел на ЛС.
Виж целия пост
# 7
Практикер. По 11 лв са, немски. Нямат нищо общо боклуците с които продават самите колела. Има 2 вида - за съвсем малки колела и други, които могат да се регулират на височина и да стават за колелата с по-големи гуми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия