Много важно за живеещите в Щатите!

  • 804
  • 7
Сайта ми зарежда много бавно и нямам време да го правя активен линка.
Проверете по адреса си живее ли до вас насилник на деца.

http://www.familywatchdog.us/ViewOffenderDetails.asp?oID=FL46749 … -73.9072751396915
Виж целия пост
# 1
Ама какви са тези работи?!   Shocked #Crazy
Ако наистина ги знаят къде живеят, не ги ли прибират някъде?!  newsm78 #2gunfire Thinking
Виж целия пост
# 2
debora, мерси за инфото!
Всъщност има доста такива страници, даже някой, май Тандоори беше, публикува съсвем наскоро една такава. Wink
Много е хубаво, че публикуват date base-a така открито, за да могат хората да знаят и да се пазят, ако се наложи.

Maika, тези педофили и секс престъпници са повечето или с излежани вече присъди или просто ги има в регистрите, че са посегнали някога на някой. Хубаво е да се знае, защото хем ти можеш да видиш къде точно живеят и как изглеждат на снимка, особено и ако са в твоя квартал, хем те самите много добре знаят, че данните и снимката им са навсякъде и си кротуват и поради тази причина.
Не е всъщност толкова страшно (поне не в повечето случаи), просто се опитват да държат хората информирани, което е само добре.
 Peace
Виж целия пост
# 3
Умно са го измислили американчетата newsm78
Не е лоша идея и за кралството, че в последно време са се навъдили доста ooooh!
Виж целия пост
# 4
и не само, че не ги знаем къде са, ами и ги назначават на работа с деца понякога  Shocked
Виж целия пост
# 5
Сайта ми зарежда много бавно и нямам време да го правя активен линка.
Проверете по адреса си живее ли до вас насилник на деца.

http://www.familywatchdog.us/ViewOffenderDetails.asp?oID=FL46749 … -73.9072751396915

Аз точно същото линкче пуснах преди няколко дена Simple Smile Да не гледа и ти Др. Фил Simple Smile
Виж целия пост
# 6
мерси за линка, ама хората от щата, в който живея поради някаква причина не са се включили в тази кампания  Thinking. уж бяха обещали, че до края на ноември миналата година ще сколасат, но нещо се тутат още.
Виж целия пост
# 7
мерси за линка, ама хората от щата, в който живея поради някаква причина не са се включили в тази кампания  Thinking. уж бяха обещали, че до края на ноември миналата година ще сколасат, но нещо се тутат още.

Миленче, в другата тема дето бях пуснала аз Кейси даде друг линк, където е платено 10$, но за сметка на това има за навсякъде. И на мен на този по-горния линк ми дава, че нашите не са се включили, но на другото ми изкра 5 човека в непосредствена близост, ако разбира се искаш да ги разгледаш- бецален зи бите 10$ и ти дават и лична информация за човека.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия