Пак за хомеопатията-да споделя.

  • 13 568
  • 58
Здравейте!Имам мигрена от много години,както и други оплаквания и реших да се лекувам с хомеопатия.Вчера ходих на първичен преглед при класически хомеопат(препоръчан ми от доста хора)Прегледа продължи 15 минути.Не ми зададе почти никакви въпроси.Връчи ми лекарството и ми каза да отида след месец и половина.Каза ми да не пия никакви алопатични лекарства,а понякога съм много зле-не мога да стана от леглото,вие ми се свят,повръщам.Не знам дали ще издържа без да пия поне един аналгин.Какво ще ме посъветвате?Дали да отида при друг хомеопат?Чувала съм,че първит преглед е по-продължителен и най-важен,а този хомеопат ме претупа набързо и ми взе 50 лева.
Виж целия пост
# 1
Като Класически хомеопат ще ти отговоря че не си била при такъв!
- Първия преглед Винаги трае не по-малко от 2 (два) часа!

Виж целия пост
# 2
Незнам какво да ти кажа, само ще споделя как преминават прегледите при нас.
Хомеопатичното интервю продължитри часа, като бях попълнила предварително въпросник. Всяко проследяване е един час.
Само спешните случаи, когато нямаме предварително записан час продължават 15-20 минути.
При проблеми, неясноти и въпроси винаги мога да се обадя по телефона и да получа съвет.
Виж целия пост
# 3
За 15 мин е невъзможно да се определи лекарство за хроничен проблем. Хомеопата трябва да си изгради някакви впечатления от това какъв човек си, какви навици имаш... трябва да си изясни цялата картина и да ти предпише конституционно лечение, а за това се изисква доста време, премисляне на доста лекарства...
Абе с две думи, претупал те е и ти е взел парите.
Би ли казала кой е хомеопата?
Виж целия пост
# 4
Като Класически хомеопат ще ти отговоря че не си била при такъв!
- Първия преглед Винаги трае не по-малко от 2 (два) часа!
Радвам се, че имаме вече класически хомеопат във форума. Welcome   bouquet
Виж целия пост
# 5
Ужас... как 15 мин.
Сестра ми лекува 20 годишна мигрена в момента - прегледа и продължи 2ч. и 1/2. Лекаря предписа л-во, но каза че постепенно ще намалява алопаричните болкоуспокояващи и да му се обажда всеки път, когато има пристъп. Сега ще има 2 преглед (след 30 дни), за да предпише конституционно лечение.
Според мен трябва да отидеш при друг хомеопат.
Виж целия пост
# 6
Казва се доктор Михаил Костадинов и не ме е питал нищо лично(какъв човек съм,какви са ми навиците т.н.)Единственото,което ме попита е колко често имам главоболие и дали майка ми е изживяла някакъв стрес по време на бременността си с мен,казах му,че няма такова нещо и това беше всичко.Един вид"ти си ми ясна ето ти лекарството".
Виж целия пост
# 7
Жалко, защото д-р Костадинов се води за един от най-добрите класически хомеопати във Варна. Знам, че е доста претрупан с пациенти, но въпреки всичко, това не му дава право да се подиграва така с тях.
Виж целия пост
# 8
Това беше единствения хомеопат за който не чух критики и затова отидох при него.Сега незнам какво да правя и при кой друг да отида.
Виж целия пост
# 9
Други известни ми хомеопати във Варна - Елиа Костова, Кремена Хаджиева, Радославова, Къпинчева. Помисли за Кремена Хаджиева според мен.
Виж целия пост
# 10
Аз също съм чувала добри отзиви за Кремена Хаджиева и Елия Костова   bouquet
Виж целия пост
# 11
Значи, незная как за 15 мин. ти е определил лекарството. Аз водя дъщеря си от 5 г. и винаги при реперторизация дори не минава за по-малко от 1 час. Ходих и за бебето, което беше тогава на 8 месеца и за него беше същото. Водила съм преди години свекър ми и пак беше 2 часа. Незная, може всичко да е било толкова ясно, че веднага да е определил лекарството, но трудно, защото хомеопата не се ръководи от диагнозата като болен, а то навиците и начина ти на живот. Нищо страшно няма при криза да пробваш с хомеопатичното лекарство, ако е точното лекарство обще взето резултата е много бърз и би трябвало да се почустваш добре и в добро настроение, ако не е просто няма да има ефект. Тогава отиди при друг.
Виж целия пост
# 12
Здравейте! Дъщеря ми е на 2г. и 6м. и старда от бронхиална астма. Много ще сам ви благодарна, ако можете да ми препорачате лекар хомеопат в гр.София!!! Приятен ден на всички!!!
 
Виж целия пост
# 13
Здравейте! Дъщеря ми е на 2г. и 6м. и старда от бронхиална астма. Много ще сам ви благодарна, ако можете да ми препорачате лекар хомеопат в гр.София!!! Приятен ден на всички!!!
 
Лекари-хомеопати-педиатри - Дора Пачова, Мариана Стоименова, Вилма Михайлова, Румяна Ненова
Това са най-спряганите имена. Аз лично залагам на не-лекари хомеопати, тъй че не мога да ви посъветвам кой от горе изброените да си изберете. Координатите им може да намерите, като изпишете името им в търсачката, давани са нееднократно.
Виж целия пост
# 14
Здравейте! Дъщеря ми е на 2г. и 6м. и старда от бронхиална астма. Много ще сам ви благодарна, ако можете да ми препорачате лекар хомеопат в гр.София!!! Приятен ден на всички!!!
 
Аз водя дъщеря си и сина си при Д-р Мариана Стоименова. Както казах, нямам забележки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия