Важноо за срещата на 27.05. в Борисовата градина

  • 666
  • 6
момичета, пускам нова тема, че нещо се омотахме. Съжалявам грешката е май моя, защото в темата за Ресурсния център се повдигна въпрос за обучение тази събота.
Моето мнение е да се видим в 10.30 - 11.00 часа на Картинг пистата в Борисовата градина. Всички, които искате и можете да дойдете - хайде на среща. Габи вече е приготвила фотоапарата... пък за обучението в Ресурсния център ще се разберем нещо допълнително. Надявам се сега нещата да са малко по-ясни.  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 1

вижте в седмичната тема Йепе писа как се стига до "пистата"
Виж целия пост
# 2
Ей ме пак- на всяка манджа мерудия..

И апарата ще взема, и топка за желаещите да поритат с Бобо..Надявам се Ели Акманова да изтрезнее до утре, за да доведе подкрепление за мача. Ще сложим за вратар Гого на Мая..Трябват още бройки за отбора..

Хайде на среща....
Виж целия пост
# 3
 Ама Габи, аз НЕ ПИЯ! Забрави ли - на предишната среща бях на количка! cheers
Виж целия пост
# 4
Момичета, приятно изкарване утре, да се забавлявате добре и много слънце да има, ама да не ви е горещо.
Аз пак пропускам, че потегляме още в 6ч. сутринта за село на свекъря на ягодобер. Бог да ви пази всички и бъдете щатливи  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
може ли да донесеш малко ягодки на гладни софиянци  Embarassed
ще си ги платим само да са екологично чисти
 Blush

сериозно говоря
пиши ми ако решиш че може
Светла
Виж целия пост
# 6
Много сори, но ние пропускаме. Миминка е с много лоша кашлица. Приятно изкарване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия