Сандали с цели фортове

  • 1 681
  • 13
Има един ортопед във военна болница, забравих му името, но май е доста популярен. Той винаги казва, че малките деца траява да ходят с обувки с търди фортове (най-задната част на обувката), защото само така крачето се държи в правилно положение докато още се оформя и се предпазва от плоскостъпие. По същата логика сандалките не трябва да са изрязани отзад, а фортът да е цял и отново твърд. Да, обаче такива сандалки трудно се намират. Засега само в големия магазин в Дружба имаше един чифт, но голям и на последния етаж в ЦУМ, но на цена 130 лв.
Молбата ми е да споделите, ако сте виждали такива модели на други места в София. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
е не. Провери пак, но в други магазини, щом си ходила в Дружба, виж в Малдост 1а: "пътелата" но него м-н Стилл99, срещо нея в блоковете има м-н на Минимен, магазините на КиК..........
Аз купиих точно такива сандалки за 12 лв. - Primigi, от завода в Добрич.
Виж целия пост
# 2
За такива сандалки ли става въпрос?



Тези са на Dandy и струват 22 лв.От вътре са от естествена кожа, а отвън от изкуствена.Стелката е ортопедична и хубаво уплътняват глезена.
Успех в търсенето
Виж целия пост
# 3
е не. Провери пак, но в други магазини, щом си ходила в Дружба, виж в Малдост 1а: "пътелата" но него м-н Стилл99, срещо нея в блоковете има м-н на Минимен, магазините на КиК..........
Аз купиих точно такива сандалки за 12 лв. - Primigi, от завода в Добрич.

Мисля, че мога да си ги представя сандалките на Примиджи, но имай предвид, че фортът трябва не само да е цял но и твърд. А кое точно наричаш "пътелта"
Виж целия пост
# 4
Почти всички сандалки на КиК са с твърд и цял форт. Миналата година бяхме с 2 чифта техни сандали и двата бяха така. Ето тук съм ги показала .
Виж целия пост
# 5
В един безистен на" Пиротска" има магазин , в които продават детски обувки на Primigi на много добри цени. Преди 2 дни купих сандали с твърд форт,24 номер, за 32лв. По-рано тук се е обсъждал адреса на магазина. Потърси го ,ако не се сещаш кой е.
Виж целия пост
# 6
Вчера взех на малки ортопедични твърд форт на Денди за 20лв.
Виж целия пост
# 7
Сандалите на Светльо са с цял форд и са на КиК 19ти номер 39лв.Имат различни модели.В магазин на въпросния ортопед май всички сандали са проверени и отговарят на неговоте изисквания.Такъв магазин има на бул.Дим Несторов и бул.България/до банка Пиреос/
Виж целия пост
# 8
Тези са за 9 лв.
Виж целия пост
# 9
Никол много са сладки сандалките,откъде за 9лв
Виж целия пост
# 10
Ако ти е удобно да търсиш в Дружба, има няколко детски магазина, близо до пазара за дрехи (единия се казваше Бейбиленд)- при фонтанчето. Та в едния от тях има прилично разнообразие на обувчици на Капчица- твърдички отзад, естествена кожа отвън и отвътре, ортопедична стелка, симпатични модели. Аз купих едни за 26 лв.
Виж целия пост
# 11

Аз купиих точно такива сандалки за 12 лв. - Primigi, от завода в Добрич.


да му се не види,защо тука ги продават към 40 лева #Cussing out

Desem това фирмен магазин ли е и всички модели ли са толкова евтини?
Виж целия пост
# 12
Никол много са сладки сандалките,откъде за 9лв

От кооперативния пазар в Люлин, цената е такава, защото не са естествена кожа Blush


Сандали
Сандал от близо
Марката
Подметката
Виж целия пост
# 13
Аз купих Примиджи от един магазин в центъра на Варна за 12 лева, най-ниската цена, която съм виждала преди това беше 23 лева. Белички, много сладки, отворени отпред, с висок форт, от естествена кожа. За съжаление обаче, в магазинчето ми казаха, че ни ги зареждат редовно, защото са за износ и на българският пазар се появяват само единични бройки. Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия