Кой ще се грижи за детето ви през лятната ваканция?

  • 1 980
  • 40

Анкета

Кой ще се грижи за децата ви през лятната ваканция в детските градини??

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 25 юни 2006, 16:00

Интересно ми е как се справяте с този поне за мен проблем.
Виж целия пост
# 1
Моят отговор е съчетание от два такива, които си дала.Половината от времето ще е с мен на работа, 20 дена имам отпуск-пазя си ги за случая-ще ги ползвам по предназначение Wink
Виж целия пост
# 2
В момента съм в майчинство и ще си гледам и двете деца!Може би от време на време по-голямото ще ходи при баба си за през деня,колкото да се разнообразява!
Виж целия пост
# 3
Ние до сега сме я гледали така - мъжа ми си взима отпуска 1 месец, аз - 15дни през същия месец, следващия месец майка ми и свекърва ми я гледат всяка по 15 дни. Това лято още не съм измислила как ще стане, тъй като мъжа ми ще работи на още едно място по време на отпуската, а свекърва ми няма да може да я гледа 15 дни, оставаме аз и майка ми, и по всяка вероятност ще ползваме частна занималня. Нашата ДГ почива 1 месец и после още 1месец са сборни групи.
Виж целия пост
# 4
ДГ (нашата и дежурна) + баба и дядо
Виж целия пост
# 5
 Баба и дядо(моите родители) ще гледат децата лятото.
 
Виж целия пост
# 6
Нашата градина е дежурна юли месец, август аз ще си я гледам.
Виж целия пост
# 7
Малко ще изкара с мен на работа, малко по почивки и през останалото време  -  на градина (нашата е дежурна), стига да е здрава.
Виж целия пост
# 8
ваканцията на детската градина съвпада с моята ваканция-така че аз сама ще си го гледам от средата на юли чак до началото на октомври
Виж целия пост
# 9
   Баба и дядо и прабаба и прадядо! Да са живи и здрави още дълги години  Hug
Виж целия пост
# 10
Аз няма да работя до септември и ще си бъда с децата.
Виж целия пост
# 11
Мойто дете е в 3 клас и това лято ще седи сама у нас.Чудя се на каква възраст може да се остави детето само да седи вкъщи  newsm78 или всичко зависи от самото дете.В смисъл дали е оправно и т.н.
Виж целия пост
# 12
ще стои при баба си, но ще се разхожда и с мен на работа, и отпуска ще си взема за 2 седмици - варианти много, но първия ще е основен  Grinning
Виж целия пост
# 13
Добре че тук в градината няма ваканция
Виж целия пост
# 14
До края на юни е на градина, после юли с мен на работа плътно даже обмислям вариант дали да не и взема едно походно легло за да има къде да си почива. А през август сме на море за тогава нямам грижа с отглеждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия