Липса на апетит

  • 942
  • 3
Здравейте мами, от известно време нямам никакъв апетит, просто при мисълта за храна и ми се отяжда. Карам предимно на вода. Имам чувството, че ми намаля и кърмата, а половината от папкането на малкия все още е на мама млекцето. Ям най-много два пъти на ден. Дайте идея какво да направя - нещо за пиене ли да е, за ядене ли newsm78 за повишаване на апетита. Витамини не пия, защото не се препоръчват на гладно, а на сила не мога да ям, пък и ми се повдига от тхя.
Вече се чувствам като парцал.
Виж целия пост
# 1
Съвсем нищо ли не ти се яде? Плодчета, сокчета? Защото жега не жега, трябват суровини за производство на млекцето...
Иначе веднага се сещам за протеиновия шейк на Хербалайф...
Виж целия пост
# 2
Хммм - безапетитие, отвращение от храна, чувството, че си парцал и не можеш да се вдигнеш от мястото си, намаляла кърма... всичкото към тест за бременност води Laughing Съвсем сериозно - иди си направи един за собствено успокоение. И като идеш за теста, помоли в аптеката да ти премерят кръвното как е.
Иначе може да пробваш с храни, които се пият - сокове, шейкове (ама истински - не от разните прахообразни), таратор, кремсупа, която може да изгълташ набързо и от чаша, зеленчуци и плодове за хрупкане, докато правиш нещо друго (тогава човек не забелязва как ги е изял - дори когато приготвянето на храна и сядането да се храни изглеждат ужасно отблъскваща идея).
Виж целия пост
# 3
Тъкмо щях да пиша за евентуална бременност и Хедра ме е изпреварила  bouquet
Иначе французите казват, че апетитът идва с яденето и е много вярно. Достави си наслада за очите и небцето - направи си шарена салата и си сервирай като в изискан ресторант. Седни и се кефи на яденето, режи на малки парченца и сдъвквай всичко много внимателно като се наслаждаваш на всяко усещане и вкус. просто се погъделичкай с манджата и ще видиш как ще ти дойдат и силици и апетит Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия