Как да се калим през лятото:(?

  • 755
  • 3
 Всичко започна със едни обилни и воднисти сополи преди 2.5 - 3 месеца, от тогова до днес Аугументин е 5-тия антибиотик ! Само 2 пъти е вдигал Т, от който 2-рия беше снощи и поради отсъствие на 2-те педита при които ходя, бяхме на личния, та каза " гноини точки по гърлото", до сега все е било само зачервено. Не кашля, само има сополи и Т само следобед. Не съм пробвала хомеопатия, защото съм в малък град където няма хомеопат и защото освен че най-близкия ми е доста далече, нямам възможност и средства за такъв курс на лечение. Чесно казано....според мота лекарка, една сериозна болест с всички екстри неможе да се излекува с хомеопатия и ако случайно стане, то явно не е било толкова сериозно. Не ми се ще да повдигам този въпрос сега, не съм компетентна нито мога да се възползвам от хомеопатита, така че кажете какво да правя. Малкия е на 1 год. и 4 месеца:( До преди тези 3 месеца незнаехме нурофена колко струва а сега...... Дори когато е добре и не сме на сиропи, непрекъснато си му тече носа по малко...или малко покашля....на 4 лекари бях, чисти са му гърдичките и викат :" еми...времето е такова...контакти прави.....и т.н." До преди известно време лекувахме желзодефицитна анемия с Малтофер и от антибиотици и работи немога да ида да изследвам и хемоглобина, понеже педи каза че иска да не е приемал никакви лекарства и да е поне 15 дена след болестта, защото хемоглобина по това време спада съответно заради понижени имунитет. Давам в несвяс Мултивитамол, Есберитрокс, Мултисаностол и......резултат няма ! Коларгола за сега най-много ми помага за носа но вече прекалено дълго го слагаме:(
 Кажете ми какво да правя......а исках да пробвам да го дам на ясла и на есен аз да се върна на работа:(((( Явно няма да е Sad Мога ли да направя нещо за да го каля малко и дали е само лош период или става кекав и ще боледува така и за напред?
Виж целия пост
# 1
Това е много добра тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=11757.0
Виж целия пост
# 2
Много хубава статия, благодаря...обаче немога да започна веднага с какво и да е понеже е болен сега а като за начало може би е по-добре да е здрав. Май ще предпочета слънчевите бани....страхувам се обаче все пак....
Виж целия пост
# 3

Ау, тази тема и аз я пусках скоро в Здравословни.......със същата статия......пак съм повторила тема  ooooh!  Confused  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия