Първо раждане секцио -второто как?

  • 1 122
  • 29
Първото дете родих секцио в 8 месец .Утре ми е термина доктора ми каза да избирам- нормално или пак секцио,но аз не мога да реша.Моля посъветвайте ме.Благодаря ВИ предварително. newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз бих избрала пак секцио Peace
Виж целия пост
# 2
Аз бих избрала пак секцио Peace

И аз. bowuu
Виж целия пост
# 3
И аз.
Обаче в случая не избирам, така се налага  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 И аз бих предпочела секцио.Леко раждане!!! Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви много.Ако не съм родила до понеделник влизам в болница,но да ви кажа много ме е страх защото съм на 35 години и казаха че по трудно ще се възстановя.Пожелайте ми успех и скоро да се похваля и аз с здраво и красиво бебче. ooooh!
Виж целия пост
# 6
Успех! Дано всичко мине бързо и по-безболезнено!
И след десетина дни да ни представиш малката си рожбичка!   newsm10


Аз съм със секцио и вероятно и второто /живот и здраве/ ще е така, поради малка разлика, а и годинките...
Виж целия пост
# 7
Леко раждане и здраво бебче!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Стига бе, първото секцио е преди 12 г, защо да я режат наново, и то по желание? Аз определено бих избрала нормално! А и възрастта ти не е чак толкова преклонна - след 35 се води по-рисково.
Виж целия пост
# 9
Стига бе, първото секцио е преди 12 г, защо да я режат наново, и то по желание? Аз определено бих избрала нормално! А и възрастта ти не е чак толкова преклонна - след 35 се води по-рисково.
УРААААААА-значи, след две -три годинки ще имам пълното основание да си поискам второ секцио.
Това беше шегичка, аз лично бих предпочела секцио. Мене по принцип си ме беше страх от нормалното, то така се и получи, че положението се закучи. Crazy
Виж целия пост
# 10
Аз бих избрала пак секцио Peace

 Peace
Виж целия пост
# 11
Когато раждах второто си дете едната майка в стаята имаше първо секцио и вторият път решила да роди нормално. Беше много доволна от избора си. Laughing
Аз също съм за естественото раждане.  newsm10
Виж целия пост
# 12
Ако няма противопоказания, роди си естествено. На мен не ми дават, защото много скоро съм раждала със секцио, а и още първия път не се получи. Примирила съм се, но ако лекарят сега ми каже, че мога да пробвам естествено, бих се пробвала. Много съжалявах първия път, че не можах.
Виж целия пост
# 13
На 35 първо секцио на 38-39 г второто нормално. Много по-доволна съм от нормалното си раждане, но ако се налага секцио секцио.
Виж целия пост
# 14

Според мен е по-добре да не рискуваш.Аз съм ЗА секцио!
Успех!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия