Падна от леглото и днес е много нервна!

  • 516
  • 7
Вчера Ники падна от леглото. Мисля, че е изтикала с крачета възглавницата и е паднала отгоре и защото никъде по телцето и главичката няма синини или следи от ударено. След като я взехме поплака малко и почти като се беше успокоила повърна малко /това най-ме тревожи  Praynig/. Незнам дали татко и я стисна за коремчето или от уплахата, защото наистина много се уплаши. През ноща държеше да е лепнала за гърдите ми цяла нощ. Днес е ужасно кисела и крива. Иначе се храни нормално, спи нормално, но нали знаете как е тревожиш се и се взираш във всичко. Може ли някой да ми обясни ако е сътреснение на мозъка веднъж ли само се повръща или и после? Не е сънлива, но е супер кисела. Дайте съвет за какво да следя!
Виж целия пост
# 1
Според мен най-точен критерий за сътресение са зениците - при сътресение те са разширени или "играят", или са различно свити...
Виж целия пост
# 2
Вчера Ники падна от леглото. Мисля, че е изтикала с крачета възглавницата и е паднала отгоре и защото никъде по телцето и главичката няма синини или следи от ударено. След като я взехме поплака малко и почти като се беше успокоила повърна малко /това най-ме тревожи  Praynig/. Незнам дали татко и я стисна за коремчето или от уплахата, защото наистина много се уплаши. През ноща държеше да е лепнала за гърдите ми цяла нощ. Днес е ужасно кисела и крива. Иначе се храни нормално, спи нормално, но нали знаете как е тревожиш се и се взираш във всичко. Може ли някой да ми обясни ако е сътреснение на мозъка веднъж ли само се повръща или и после? Не е сънлива, но е супер кисела. Дайте съвет за какво да следя!

 Като е паднала от толкова ниско не очаквай синини за да разбереш, че се е ударила. Аз лично бих си завела детето още предния ден на лекар, когато е повърнало. Детето ви е показало с поведението си още вчера, че не се държи както обикновено в тази ситуация според мен е важно да не се изчаква твърде много.
Дано нищо му няма, но според мен консултацията с лекар е задължителна.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Според мен най-точен критерий за сътресение са зениците - при сътресение те са разширени или "играят", или са различно свити...
Peace + това повръщането не е еднократно като при вас !  За да си най-спокойна отидете на рентген, но съм сигурна че нищо ви няма!
Виж целия пост
# 4
Задължително на лекар според мен, дори само, за да ви успокои!!!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Задължително на лекар според мен, дори само, за да ви успокои!!!  bouquet
Peace А дотогава се опитай да запазиш спокойствие Peace
Виж целия пост
# 6
Лекар- незабавно!!
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че мога да правя ренген само за успокоение ... И като дойде момента на многото падания ренген след ренген ли ще правим?  Чух се с нашата лекарка и тя каза да се наблюдава детето. Повръщането може да е от страх или от напъването да плаче. Каза, че симптомите за сътресение се появяват след 2-3 дни като повръщане /по-скоро посточни напъни за повръщане/ и т.н. Сега да следя за координацията и дали си откланя погледа в определена посока /натрапчиво/.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия