Лоша реакция от ваксина или нещо друго

  • 981
  • 4
Здравейте, преди 10 дни ни биха ваксина за рубеола и други шарки лекарката ни предопреди да очакваме реакции, но те май станаха много Вчера детето вдигна температура 38,4 по коремчето,гръбчето и малко по крачетата има пъпчици Ходихме на лекар оказа се,че има и зачервено гърло,и подут лимфен възел Лекарката каза,чи или просто е настинал и пъпчиците са от изпотяване или има реакция от ваксината
Моля ви споделете опит и знания по този проблем
Виж целия пост
# 1
Ами лекуващата лекарка щом не може да определи точно... не вярвам някой във форума да ти каже какво му е. Тя не може ли да различи обрив от изпотяване от шарка? Изписа ли му нещо за гърлото?
Виж целия пост
# 2
Изписа му Хомеожен за смучене и каза,че обривът дори да е от изпотяване или от ваксината не налага специално третиране и лечение, но аз незнам все си мисля,че много ми прилича на шарка, но от друга страна нали това е ваксина за шарка и всъщност води до заразяване
Виж целия пост
# 3
И аз пусках тема за подут лимфен възел,и на нас ни казаха,че е от ваксина,но се появи 1 месец след второто БЦЖ.Обрива може да се е получил като реакция към ваксината,ако детето е с по-слаб имунитет.Ако до 3-4 дни не се подобри,потърси все пак и друго мнение.
Виж целия пост
# 4
Да, най-вероятно са реакция от ваксината. Жизнената му сила се стреми да изтласка Проблема към периферията - т.е. кожата.
- Най-лошото е да започнете да се борите с пъпките и изобщо с кожните обриви, защото това Потискане ще вкара и върне проблема навътре- към по-важни органи и системи.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия