Кога започнахте работа след раждането?

  • 3 918
  • 83
Ще Ви бъда благодарна ако споделите опита или намеренията  си smile3523
Виж целия пост
# 1
Точно след 1 година...  Peace
Виж целия пост
# 2
Ще ми се бебка да навърши поне годинка...
Виж целия пост
# 3
Живот и здраве, възнамерявам да го гледам само 4 месеца, колкото и мъчно да  ми бъде...но със 160 лв. не мога да живея, така че нямам голям избор
Виж целия пост
# 4
Може би и аз към 3 -4 месец ще се върна на работа
Виж целия пост
# 5
С първото дефакто не съм прекъсвала изобщо - работех от вкъщи, по телефон, интернет и т.н., а започнах да ходя в офиса, като стана на 6 месеца. С второто сега се връщам, като стана на 8 месеца точно - просто така се налага. Иначе имах намерение да си го гледам до 2 годинки, но уви!
Виж целия пост
# 6
Гледах я точно 3 месеца и 10 дни, когато ми свършиха 135-тте дни, в които се плаща пълна заплата. Не мога да я гледам със 160 лв, при положение, че и на съпруга ми заплатата не е четицифрена.
Виж целия пост
# 7
Още не съм в майчинство; искам да се върна на работа, но засега няма кой да гледа дребния
Виж целия пост
# 8
При първото бях студентка и отидох да уча(в друг град), когато синът ми беше на 11мес. Работа започнах точно 3 години след раждането и 2мес след дипломирането. Сега мисля да почакам поне 2год.
Виж целия пост
# 9
Ще се върна, когато малката е на 6 месеца. Парите не са излишни на никого, разбира се, нас ни гледа тати така или иначе и доста ни глези, но на мен ми липсва динамиката на стария ми начин на живот  Hug
Бебка ще я гледат бабите  hahaha
Виж целия пост
# 10
На 11 месеца беше беба, когато се върнах на работа
Виж целия пост
# 11
ами още не съм се замисляла, зависи от обстоятелствата, но сигурно ще си остана две години вкъщи.
Виж целия пост
# 12
По-рано от колкото ми се искаше , някъде 9-10 мес.след раждането . За щастие работното ми време е ненормирано и успявам да си наглася нещата , така че да имам достатъчно време за малкия .  Hug
Преди си мислех , че ще ми липсва работата и ще искам да се върна , но истината е , че ако можех нямаше да работя !   Laughing
Виж целия пост
# 13
4 месеца след раждането. Мислех да стоя година в къщи, но не издържах.
Виж целия пост
# 14
Вие ме убихте  ooooh! Единственната причина да се върна на работа преди 3г. е да няма какво да ям. Детето е по-важно и ще порасне толкова бързо, че ще съжалявам цял живот ,че съм изпуснала детството му и го е въэпитавал друг човек. Crossing Arms

П.П. Не съм взела нито 1 лв. майчинство и мъжа ми е на заплата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия