поправяне на лещи за очи как-плииз?

  • 1 733
  • 21
имам лещи от две три седмици страшно красиви са-морско сини са.катосиги сложих тази вечер а утре съм на сватба постоях на терасата да ми иссъхне косата и ми влезе някаква буболечка докато се решех.Реших да я извадя но лещата ми се сцепи и искам за деня да си ги сложа тези лещи.Затова ви моля да ме посъветвате ако някоя от вас знае как да я залепя или поне да я сложа така че да не ми дразни окто моля нека ми сподели.С нетърпение ще очакавам поне един точен отговор от някой който ме разбира.- Confused newsm45 newsm17 smile3518 Weary  love001 newsm51 ooooh! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
.Затова ви моля да ме посъветвате ако някоя от вас знае как да я залепя или поне да я сложа така че да не ми дразни окто моля нека ми сподели.
За съжаление вероятно ще трябва да ходиш със собствените си очи на събитието...Сцепена леща не може да се поправи. Лепене - абсурд. Ако я сложиш в окото си дори леко наранена или поръбена по краищата, ще те дразни и дере. Съвсем ли се сцепи или силно се прегъна? На две ли е разделена или е леко сцепена в центъра само, но иначе цяла? Като си я сложиш - ако въобще можеш да си я сложиш - търпи ли я окото ти? От 10 години нося лещи, повярвай ми - заминават в боклука - надраскани, сцепени, поръбени.
Виж целия пост
# 2
Права е G&J.
Лещите не подлежат на никаква поправка. Съжалявам.
Виж целия пост
# 3
И аз нося цветни лещи и знам, че сцепи ли се отива на боклука. Съжалявам, но нищо не може да се направи.
Виж целия пост
# 4
Нищо не може да се направи,не си рискувай здравето на очите заради едната сватба.
Виж целия пост
# 5
И аз ще подкрепя мамите. Няма начин да залепиш с нещо.
Виж целия пост
# 6
Нищо не може да се направи,не си рискувай здравето на очите заради едната сватба.
Peace
Виж целия пост
# 7
Лещите не могат да се поправят Naughty.
Виж целия пост
# 8
Хвърляй ги, лещи не се поправят.
Виж целия пост
# 9
Не ползвай наранени лещи, за да не си навредиш на очите. Купи си нови.
Виж целия пост
# 10
Изхвърли я и си купи нова, не можеш и не трябва да я поправяш по никакъв начин.Попитай дали продават по една или само в комплект, там откъдето си ги купила Wink
Виж целия пост
# 11
Не мога да си представя как е възможно човек да е толкова непросветен и да задава такива въпроси. Все си мисля, че е постановка. Ами залепи си я лещата, бе маце, и след като изсъхне си я сложи в окото и пиши какво е станало. Баси и тъпата история! #Crazy
Виж целия пост
# 12
Не мога да си представя как е възможно човек да е толкова непросветен и да задава такива въпроси. Все си мисля, че е постановка. Ами залепи си я лещата, бе маце, и след като изсъхне си я сложи в окото и пиши какво е станало. Баси и тъпата история! #Crazy

 StopНе разбирам що се нервиш. Момичето не е наясно и пита, та нали затова е този форум. Ако нещо не ти харесва просто напусни или си запази мнението за себе си.
Виж целия пост
# 13
Не става нищо от тази леща вече , Дробчо , сори .
Отиди и си купи една нова , за да можеш да използваш поне другата .
Леща дори и да се надраска само , пак дразни .
Виж целия пост
# 14
Аз съм лещарка от 17 години. Няма начин, Дробчо, скъса ли се - край.  Sad
Спасявала съм леща, която съм губила и съм я намирала след няколко часа втвърдена. Стои във разтвор едно денонощие и после е като нова. Ама това беше преди много години, с българските лещи. Н скъсана леща просто няма как да се залепи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия