Какво мазило за болезнени венци?

  • 2 378
  • 15
Вчера разбрах, че  венците на бебко са станали болезнени и скоро май ще имаме зъбче. С какво ще ми препоръчате да ги мажа?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Calgel
 Grinning
Виж целия пост
# 2
Или с Дентинокс. Peace
Виж целия пост
# 3

или Генгигел бейби
Виж целия пост
# 4
с каквото и да ги мажеш ефект е краткотраен и не е гарантиран
Виж целия пост
# 5
пробвай с някое от тея които са ти предложили момичетата.при някои деца действа при някои не,така че нищо не ти коства да пробваш.аз лично ползвам калгела еми успокоява се детенцето Hug
Виж целия пост
# 6
ГЕНГИГЕЛ БЕЙБИ - по- скъп е ,но е и по-добър.
Виж целия пост
# 7
Дентинокс, но всичко е само временно!
Виж целия пост
# 8
ГЕНГИГЕЛ БЕЙБИ - по- скъп е ,но е и по-добър.
Определено newsm10
Виж целия пост
# 9
с нищо....никненето на зъби не е болест, че да трябва да се лекува или обезболява....колкото и да е неприятно, всички сме минали по този път
Виж целия пост
# 10
с нищо....никненето на зъби не е болест, че да трябва да се лекува или обезболява....колкото и да е неприятно, всички сме минали по този път
Изненада ме този коментар  Shocked И какво от това че сме минали, Thinking бабите ни също раждали в полето айде и ние да си останем така.
Всичко което предлагат момичетата става.
Виж целия пост
# 11
с нищо....никненето на зъби не е болест, че да трябва да се лекува или обезболява....колкото и да е неприятно, всички сме минали по този път
Изненада ме този коментар  Shocked И какво от това че сме минали, Thinking бабите ни също раждали в полето айде и ние да си останем така.
Всичко което предлагат момичетата става.


Ами какво съдържат тези кремчета....дали са полезни за децата.........някой ще публикува ли съдържание.......моето бебе е минало  без тях.....и аз мисля, че така е по- добре
Виж целия пост
# 12
Съдържат лидокаин в малки дози Wink.
На моят син калгелът не му действа изобщо и дори се бях отказала да го мажа с каквото и да е, защото и дентинокса има подобен състав, но се оказа че дентинокса го успокоява много и го ползваме сега.

с нищо....никненето на зъби не е болест, че да трябва да се лекува или обезболява....колкото и да е неприятно, всички сме минали по този път

Какво ти неприятно! Явно детето ти е изкарало лесно зъби ooooh!! Михаил от спокойно детенце се превръща в постоянно ревящо и супер изнервено човече докато избие поредния зъб ooooh!- няма сън, няма храна, няма игра...И щом гелчето и панадола го успокояват- ще ги ползвам! Теб като те боли зъб не реагираш ли някак с аналгетик? Защото при три неусетно излязли мъдреци сега четвъртия ми разказва играта и направо лошо ми става като знам, че на малчовците им излизат по няколко едновременно Crazy.
Виж целия пост
# 13
с нищо....никненето на зъби не е болест, че да трябва да се лекува или обезболява....колкото и да е неприятно, всички сме минали по този път
Изненада ме този коментар  Shocked И какво от това че сме минали, Thinking бабите ни също раждали в полето айде и ние да си останем така.
Всичко което предлагат момичетата става.


Ами какво съдържат тези кремчета....дали са полезни за децата.........някой ще публикува ли съдържание.......моето бебе е минало  без тях.....и аз мисля, че така е по- добре

GENGIGEL възстановява здравината на венците, успокоява възпалението и травматичните увреждания на тъканите в устната кухина... Активната съставка на този нов преперат за лечение на болни венци е хиалуроновата киселина. В препарата тя е произведена по биотехнологичен път. Нейната формула е специално разработена, така че максимално да се доближи до хиалуроновата киселина, намираща се нормално в тъканите на венците, тъй като тя нормално се среща в тъканите на организма, особено във венците.
Хиалуроновата киселина има защитна функция, която се изразява в:
* Възстановява водния баланс, тъй като нарушаването му предизвиква локален оток и болезненост.
* Активира миграцията на фиброцити, клетките, които играят съществена рола в оздравителния процес и чийто дефицит забавя процеса на оздравяване.
Клиничните изследвания показват, че екзогенния внос на хиалуронова киселина с характеристики, близки до тези на естествената, подпомага процесите на регенерация и оздравяване.
Виж целия пост
# 14
Катюша аз съм съгласна с теб  :peaceаз дори едно раждане което милиони жени го правят и пак не издържах без упойка  newsm45 а камо ли детето ще го мъчам като му никнат по два зъба наведнъж .
Толкова миличкия го боли че се бие с ръчичките по главата. smile3514
А за който се притеснява какво има в гелчето та то нали е минало всякакъв вид тестове  Naughty и одобрено от здравното минестерство
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия