За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 62

  • 44 607
  • 761
Стара тема - http://www.bg-mamma.com/?topic=1027186

Мами искам да ви питам вие след колко време сменихте биберона на бебчо от1 капка с 2 капки?
Виж целия пост
# 1
Благодаря за темата.
На 4,6  месеца минах на три капки директно на томи типи.
Виж целия пост
# 2
Аз на 6 месеца смених от 1 на 3 капки.АМ което пие детето ми е по-редичко затова.
Виж целия пост
# 3
Искам да перфорирам ушите на дъщеря ми и моля някоя майка да сподели къде го е правила, като имам изискване да бъде в някоя клиника, т.е. да е направено от медицинско лице, не козметик или фризьор.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за темата.
Аз ползвам шишета Авент Натурал, малкия много ги харесва.
Виж целия пост
# 5
На 3 месеца вече давам с 2 дупки но и тече и се дразни, с 1 пък не пуска...абе драма.
Виж целия пост
# 6
Ужас е с тези шишета. Имам една приятелка, снима ми колекция от 10тина шишета и биберони. Зор докато намери такива, които да пасват на бебето
Виж целия пост
# 7

Мами искам да ви питам вие след колко време сменихте биберона на бебчо от1 капка с 2 капки?
[/quote]


Мами искам да ви питам вие след колко време сменихте биберона на бебчо от1 капка с 2 капки?
[/quote]

Беш на два като сложихме двете  капки. На три трите и вече си е с тях сега на четири. Иначе не се е давила въобще . Не е лакома и много ящна!
Виж целия пост
# 8
Електра, аз съм в Красна поляна и не съм чакала изобщо. Отиди на място и ги притисни малко Grinning
Виж целия пост
# 9
Нямам какъв съвет да дам за шишетата, но се записвам при вас, че ще забравя. Simple Smile Мерси на Жана, че ми препоръча памперси Либеро, днес купих, много са хубави.
Виж целия пост
# 10
Моята мишулка от шише яде само вечер и то не всяка, та на 4 месеца си е още на първата бибка, с другите се дави. От снощи имаме памперс обрив(май така го нарече педиатърката), изписа Тридерм, някой дали го е ползвал и има ли ефект?
Виж целия пост
# 11
Аз го можех със судокрем след обрив от памперс. Бързо мина!
Виж целия пост
# 12
На нас ни го изписаха, когато се беше подсякъл от Памперс. Не видях особен ефект и понеже съдържа антибиотик бързо спрях да го употребявам. Оправи се със смяна на памперсите и кремчето, с което мажех.
Виж целия пост
# 13
Тридерм е кортикостероид и трябва да се внимава. Щом е по препоръка на педиатър мога да се съглася, но надявам се е уточнено, че е за кратко. На моето дете в началото много помагаше Судокрем, после започна много да го изсушава и мина на Бепантен.

Това с шишетата ми беше страшна драма. Първо бях купила Медела Калма - буквално отказваше да се храни. После купих МАМ - всичко идеално. Минаха 5-6 месеца- спряха вноса на МАМ. Поръчвах от Амазон, същевремрнно пробвах и Суавинекс - не ги искаше.  Накрая се спогоди с Нук - и до сега ги ползва. Със залъгалките беше същата драма, добре, че се отказа сам в малка възраст.
Виж целия пост
# 14
За обрив от един ден тридерм ми звучи просто брутално. Толкова ли няма по-нежни препарати, че се мята на кортикостероида тая педиатърка? Не бих мазала. Само ако е много много зле положението, ако обривът е упорит и не се влияе от друго. Но така - вчера се обринало детето и днес тридерм ooooh! Опитай джинджира алба, крем здраве, някой от другите бебешки кремове за обриви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия