Защо съм такава?

  • 1 712
  • 36
В осми месец съм,но вече не се понасям.Не знам съпруга ми как още ме трае.Все ми е тъжно,все ми се плаче,а няма причина.С първите две бременности не беше така,а сега newsm78Снощи например надух гайдата,защото мъжо ме помоли да му направя  място на канапето,а на мен ми се стори,че улавям хапливи нотки и заядлив тон #2gunfireИма ли бъдещи мами,дето циврят така като мен.Ще съм ви благодарна ако ме успоките,че не полудявам.Благодаря ви на всички,вие сте много милички и знам,че ще го сторите Embarassed
Виж целия пост
# 1
май 80 процента от нас са циврили малко или много Simple Smile
аз обаче циврих след раждането, понеже веднъж мъжът ми ме нарече на шега "слон" Simple Smile представям си какво ти е било - той те помолва за място до теб, а ти мислиш - той ми натъртва колко съм дебела, заела съм цялото канапе!
съвсем в ред си Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Няма нищо - хормони  Simple Smile и мен ме държа до към 7-8 месец, то беше рев то беше чудо, че като почнех да цивря чак и хълцам, нямам спиране... после ми мина и като родих малката, щом я взеха в микропедиатрия пак му ревнах и докато не си я прибрахме в къщи неможах да се успокоя.

Хайде още малко ти е останало,  спокойно и леко раждане  Hug!
Виж целия пост
# 3
Няма две еднакви бременности.Дай воля на чувствата си и си поплачи на корем,скоро ще имаш още една причина да се усмихваш  ylinfant
Виж целия пост
# 4
такава си, защото си бременна. променяш се - тяло, психика, хормони....
ще мине.
но ти си знаеш...
Виж целия пост
# 5
Такава си,защото си една щастлива и с трепет очакваща бебенцето си жена.Такава си,защото хормоните играят ръченица в теб,а тези които не играят ръкопляскат доста звучно. GrinningТакава си,защото природата така е сметнала за необходимо,а против природата не можеш се пребори.
Бъди такава,каквато се чувстваш-ако ти се плаче-плачи,ако ти е смешно се смей,ако ти е тъжно-тъгувай.Най-вероятно като се роди бебето няма да имаш време за такива екстри. Laughing
Виж целия пост
# 6
Хормони - бях така и с двете - някой да ми кажеше нещо накриво и реввах на мига . По принцип не съм от плащащите данък обществено мнение , но явно хормоните си знаят работата   bouquet
Виж целия пост
# 7
Хормоните си казват тежката дума Laughing
Виж целия пост
# 8
Ти ако само си пореваваш, добре...Аз как съм се държала на моменти с мъжа ми - направо ме е срам сега като си спомня  Embarassed Как ме изтърпя тоя човек?! ...
Виж целия пост
# 9
И аз бях ужасна, но какво да се прави като сме хормонални бомби по време на бременността. Моя мъж ме търпеше милия Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Гадна съм,до мозъка на костите.И то не само пред мъжа ми,ами и пред чужди хора-абе,ужас,дано да мине това... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Такива сълзи изплаках през бременността, каквито някои за цял живот не плачат...Ревях за всякакви глупости и 'обиди' - плод на собственото ми изкривено възприемане на действителността, ревях на всеки филм и дори на рекламите по телевизията...Лошото при мен беше, че това състояние продължи и докато кърмих...
Изобщо не си полудяла, всичко ще си дойде на мястото, само се опитай да мислиш по-позитивно!  Peace
Виж целия пост
# 12
Не само си поплаквам аз щяло и нещяло,а и се държа отвратително с хората около себе си.Радвам се,че все пак някой ме разбират.Защо те притеснява факта,че ти се плачи.Плачи си на воля поне ще ти олекне.
Виж целия пост
# 13
   Хормони, кво да ги правиш newsm53
Виж целия пост
# 14
 Хормоните си казват думата не се притеснявай нормално е - леко раждане
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия