Какво да си мисля за това?

  • 952
  • 7
По принцип нямам предменструален синдром, освен, че непосредствено преди да ми дойде ми става ревливо или понякога имам мигрена, но не всеки път.

От два цикъла насам ми се случва следното (естествено аз си въобразявам най-хубавото, но накрая се разочаровам ):

около 8-9 ден започват да се обаждат яйчниците ми и ме понаболяват. Започва да ме боли кръста и се чувствам постоянно уморена от време на време ми се гади, но съвсем леко. Това са все хубави симптоми, но както се оказва в края на краищата - не съм бременна и си мисля да не би да е нещо нередно.
Температурата ми се покачва и ако непосредствено след овулацията е 31-32 става 33-34. Прес деня става дори по-висока. Последния цикъл измерих 37,7 през деня без да съм била болна.
Този цикъл отново се случва същото. Днес ми е 9 ден след ову и се чувствам сякаш една седмица съм носила камъни. Сутринта БТ беше 37,3 през деня 37,5 и целия ден го проспах, но пак се чувствам уморена.
Тези симптоми имат ли някаква връзка с прогестерона? Като не е имплантиране, какво тогава ми се случва?

изследванията показват, че хормоните ми са наред, нямам кисти, имам овулация, която варира от 11 до 14 ден от М  и  която обикновено усещам.

Виж целия пост
# 1
Прекалено се вглеждаш в себе си. Опитай се да не се наблюдаваш. Повод за безпокойство няма.
Виж целия пост
# 2
Не знам дали ще ти помогна с мнението си или ще те объркам още повече, но аз смятам, че има оплождане, дори понякога опит за имплантиране, а може би дори за малко се и имплантира яйцеклетката; но много рано (и по-добре, че е толкова рано) нещо се обърква в деленето на клетките или в имплантирането.. и бременността не продължава, а се прекъсва от само себе си... и без последствия! За жалост дори при много ранната бременост прогестероновите нива са се вдигнали достатъчно, че организма да започне да се приготвя за бременост - болки в кръста, тежки гърди, гадене....
По-последно проучване 75% от бременностите свършват без жената да е разбрала.... Естествен подбор!

П.П. Лали е права - по-добре не се вглеждай толкова! Няма смисъл да се натоварваш психически!
Успех следващия път!
Виж целия пост
# 3
Не знам дали ще ти помогна с мнението си или ще те объркам още повече, но аз смятам, че има оплождане, дори понякога опит за имплантиране, а може би дори за малко се и имплантира яйцеклетката; ...
По-последно проучване 75% от бременностите свършват без жената да е разбрала.... Естествен подбор!


И аз съм на същото мнение. Откакто бебеправим - няколко цикъла имах гадене, болки, 2 теста много бледи, обаче положителни и после М.

Преди да започнем да правим опити имах много редовен и безболезнен цикъл и аз се мисля като ushco, че сигурно тези промени в цикъла и гаденото се дължат на оплождане
Виж целия пост
# 4
...Последния цикъл измерих 37,7 през деня без да съм била болна.
Този цикъл отново се случва същото. Днес ми е 9 ден след ову и се чувствам сякаш една седмица съм носила камъни. Сутринта БТ беше 37,3 през деня 37,5...
Тези температури 37,7 и 37,5 не са от бременност, твърде високи са. Симптоми често се появяват, когато ги търсим  Wink
Виж целия пост
# 5
Цитат
Не знам дали ще ти помогна с мнението си или ще те объркам още повече, но аз смятам, че има оплождане, дори понякога опит за имплантиране, а може би дори за малко се и имплантира яйцеклетката; но много рано (и по-добре, че е толкова рано) нещо се обърква в деленето на клетките или в имплантирането.. и бременността не продължава, а се прекъсва от само себе си... и без последствия

Съгласна съм с това. На мен ми се случва вече 4-5 пъти да имам положителен тест на 12 и 13 ден и на 15 ден ми идва.
А Т. през деня е нормално да е висока. Реалната е премерената сутрин.
Виж целия пост
# 6
Може би ще  повторя, това , което момичетата вече са ти казали. Най - сигурния начин да намереиш покой е да не се вглеждаш маниакално в себе си .Остиви нещата  на самотек  - природата си знае работата. Тя винаги ще намери начин да ни изненада . Понякога приятно понякога - не. Пожелавам ти този път късмета да е стеб!
Виж целия пост
# 7
И аз се чувствам по същия начин момичета но според мен причината е в това че прекалено силно ги искаме тези симптоми и просто започваме да си вношаваме че ни се спи повече и це ни се гади и т.н. за температурата незнам защото все още не съм започнала да си я измервам но вношението ни кара да чувстваме някои симптоми поне така мисля newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия