Стига лелки и беди, време е за две черти! 29.05 - 04.06

  • 8 183
  • 177
Честита нова седмичка! Нека ни донесе само хубави новини и много тестове с по 2 черти Wink

Виж целия пост
# 1
Късмет и от мен на всички момичета, очакващи двете чертички. Аз бях от тях ама днес сутринта направих тест и беше само една единствена отново, а ми закъснява 2 дни... #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Успех на всички с двете чертички през тази седмица.
При мен нещата тази сутрин се получи също както при Mari_Pz, но и помен от лелка за сега няма...  еееех newsm78
Виж целия пост
# 3
Здравейте и мен, момичета!
Ние се завърнахме от нашето пътешествие снощи късно, уморени, но мнооого доволни!
Много красоти видяхме много нещо!
Тези наши Родопи са голяма красота, само дето са толкова далеч от Варна  Wink че досега не ни беше оставало време да ги посетим.
Мъжо направи около хиляда и двеста снимки /не преувеличавам цифрата, това му е хоби/ забравихме си даже едната мемори карта в Смолян в едно фото, докато си сваляхме снимките за да я освободим, но няма как, няма да се връщаме заради нея я  Laughing
Иначе съм много положително заредена, от днес съм на череши, малко да си прочистя организма, явно има нужда, пък за килограмите да не говорим  #2gunfire
Приятна седмица на всички пожелавам!!!!
Виж целия пост
# 4
Привет момичета,

Аз се завърнах от поредното пътуване. Тази седмица към края предстои друго, но него как го чакам - надявам се на истинска почивка само с половинката, пък дано стане и другото нещо.
Успех на всички, които не чакат лелката
Виж целия пост
# 5
здравейте и от мен.аз цяла събота лепих тапети,в неделя слагях ме мокет и съм като претрепана,а тия дни трябва да съм в ову та незнам от къде ще взема сили за бебеправене.
ЖАБЧЕ ние с теб май заедно няма да чакаме лелката,на мен последния цикъл ми беше на 15 този месец
Виж целия пост
# 6
gk77 моят цикъл е дълъг и доста непредсказуем, та не знам заедно ли ще я чакаме. Нямам още признаци на приближаваща овулация, та не знам  Thinking


Хайде, дано някой се похвали, за да започенем седмичката подобаващо Wink
Виж целия пост
# 7
Честита нова седмичка.Айде вече нялой да се похвали.Сладоледке в теб ми е надеждата къде си ? HugИначе моята тмпература почна да пада бавно но славно. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Добро утро и от мен и хубава седмица мили момичета Hug
На всички, които чакат успех, а другите да работят над себе си Laughing
Аз вчера бях на барбекю и правихме шишчета на дървени въглища мани, мани Joy
Обаче от днес съм на диета 10 дни, трябва да се стегна, че ако стане бебе ще стана слон от неуспешна миналата бременност преди 6 месеца грам не съм свалила Sad
Но съм се решила сериозно да се отърва от излишните килограми няма място за отчаяние Peace
Да ви е много хубав деня  bouquet
Виж целия пост
# 9
Честита ви нова седмичка!
На всички ви желая много силно да видите така чаканите две чертички! Hug
Страчателка да открие, предлагам аз и после всички да я последвате!Вчера в градинката се нагледах на коремчета-всички са забременели, та затова ви казвам-ще станее!Лятото ще стане!
Виж целия пост
# 10
Ех, че хубаво заглавие си измислила, Жабче! Дано да е на късмет!
Силвър, наистина е красиво в Родопите Grinning А ти малко снимки няма ли да ни пуснеш /е, не 1000, но поне 10-ина Wink/
Като гледам, много от вас пътуват, правят ексурзийки...Разнообразието е хубаво нещо. А и помага да се откъснем от мислите за бебета.
dani barabani и Mari_Pz , дано не ви навестят лелките!
Страчателка, и за теб стискам палци!
При мен няма нищо ново. Пия си желязото заради анемията и се надявам другата седмица хемоглобинът ми да се нормализира. През уикенда почти непрекъснато бяхме навън - по паркове, София Ленд, ресторантчета...абе, хубаво си е да е топло и слънчево Sunglasses
Приятен ден на всички Sunglasses И се усмихвайте много Grinning
Виж целия пост
# 11
Добро утро!
Аз се завърнах от тридневно пътешествие отпочинала и заредена с оптимизъм!
Пожелавам късмет на всички и хубава седмица!
Mari_Pz, отрицателния тест не винаги означава че не си бремена Simple Smile Изчакай още и пак направи. Стискам палци да не ти доиде в близките 9 месеца!
LiletoYa, и аз така всеки път след чревоугондни вечеринки все се каня да подиетствам, че и аз имам 4-5 кила отгоре, ама все нещо ме изкушава Simple Smile Какво да правя пък, като съм лакома  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Добро утро, момичета    bouquet
Аз самостоятелно си спрях антибиотика и резултатът е на лице - он вчера пак се влошавам, гърлото пак почна да ме боли и да се чувствам зле. Уви днес съм на работа  Tired
Лелка няма, но съм вече 100% сигурна, че ще дойде - от вчера зверски ме болят яйчниците и днес също, като преди лелка  Cry Така че нямам и капка надежда,  Naughty че е от нещо друго  Cry Уви, май месец не е моя месец... или поне не за бебе
  Sad
Жабче, браво отново за хубавото заглавие   bouquet
LiletoYa, не ми говори за барбекю, че откакто си купихме скара вкъщи нищо друго не се яде и вече
  Sick
Успех на всички и нали знаете - лятото е време за любов и пожелавам на всички ни да посрещнем септември с коремчета ! Hug
Виж целия пост
# 13
Абе маце, а ти колко дена имаш закъснение и тест направи ли?
А скарата е хубаво нещо, само дето няма къде да си я сложим-ще одимим съседите нагоре, а не ми се иска Confused и затова да се караме...
И за това пусто гърло-ходи ли да дофтор да те види?
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен. До утре съм на педал както се казва и следва малко разпускане. Побъркахме се от работа. Снощи сме редактирали до 12 вечерта, а започнахме по тъмно.
И аз нещо се разболявам, но взех някакви прахчета и аспирин.
Успех на всички, които НЕ чакат лелка. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия