1-ви юни наближава и дано подаръци раздава

  • 3 815
  • 117
Добро утро момичета Simple Smile

Ето ги и последните дни на май и като че ли ще се окажат отново много топли Simple Smile

При мен лелката си отиде и май подновяваме бебеправенето или поне няма да се пазим вече Simple Smile   Stop

Дано тази седмичка е с повече добри новини от миналата .....

Успех и късмет на всички!
Виж целия пост
# 1
И от мен късмет на всички Peace
Верити, дано настъпващото лято те зарадва с добри новини!
Аз вече почти седмица вземам желязо и май се чувствам по-добре. А може и да се дължи на факта, че през уикенда почти непрекъснато бях навън, заредих се с енергия, зачервих бузи Simple Smile
Изпращам ви от моята енергия и слънчево настроение Hug
Виж целия пост
# 2
Весела седмица и от мен Hug Аз днес звънях в кабинета на Стаменов да питам има ли новини или слухове от ЗК и приемането на документи за програмата ин витро, но все още нямаха новини Confused Така че продължавам да дебна като партизанин.

Леа, много се радвам, че добре ти се отразява желязото и/или уикендите навън Hug Благодарим за пратените енергийни вълни  bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравейте момичета, лека и успешна седмичка!

И ние подновяваме бебеправеното, с още по-голям ентусиазъм и надежда след операцията (от варикоцеле). Надявам се след утре, когато съм на профилактичен преглед, да мога да ви докладвам добри новини и за мен самата.

Благодаря ви за пожеланията от миналата седмица за успех на изпита Hug! Мисля, че се справих, добре, но си открих някои грешни отговора  ooooh! и се поядосвах малко на себе си, но това вече е минало...
Леа, мерси за хубавата енергия, природата наистина зарежда по невероятен начин!
Виж целия пост
# 4
Весела и усмихната седмица и от мен момичета,  Grinning
Ще празнуваме 1 юни, нали?  Wink
Аз се бях побъркала в Плевен, въпреки прегнила който ми биха температурата ми си седеше ниска и никакво ову не отчитах.   Rolling Eyes Та оревах света на мъжа ми,  Embarassed че не са се спукали фолиулите, станали са на кисти и тн....Но днес се повиши малко темп. а и ще ходя при Стаменов след малко, та ще знам със сигурност какво е станало. newsm78
Иначе баща ми е по-добре, явно хемодиализата му се отразява добре, та се успокоих малко.
Но много гадно ми беше в Плевен - аз бях толкова изплискала на вълна инжекциии, фоликули, темп., лекари...че само това ми беше в акъла, а не мога да го объдя с никого освен с мъж ми, и се налага да се напъвам да измислям други теми на разговор с разните там роднини и приятели. А и те са свикнали, че аз много говоря по принцип и като ме гледат сега една мълчалива се шашкат какво ми е.   Thinking Е, как да им обясня,че мозъка ми е запецнал на друга вълна и всички мисли по други теми не се задържат в главата ми.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Благодаря пак на всички за милите думи от миналата седмичка.Да ви се връщат в положителни тестчета! Heart Eyes
Хайде успех на тези, които вече са на фронта. Wink
Честито на Момиче за хубавите новини от имунологичните.
Какичка, хайде да се вдига температурата и да не спада поне три месеца!
Гризчо, тъкмо ще си първа на фронта!
Аз съм добре.Бяхме на Мелник за една вечер през почивните дни и беше много хубаво.
Желая ви успешна седмичка на всички!!!
Верити, страхотно име на темичката! Wink
Лали, как си ти?Какво правите сега?
Виж целия пост
# 6
Здравейте всички!

Искам да споделя с вас нещо, което научих онзи ден и много ме впечатли.
Става въпрос за тръбите. Моят мъж беше на юбилей от завършването. Там си приказвал с негова учителка, с която са доста близки. Оплакал й се от нашите проблеми със забременяването и тя му разказала следното: Нейна колежка преди години забременява, кара цветна бременност, която се оказва извънматочна. Разбират прекалено късно, в резултат става голям кръвоизлив и други усложнения и махат и двете й тръби. Жената преподава английски и преди да доста време е живяла в САЩ. Та сега проучвала въпроса не да тръгне към инвитро, а да й направели операция за поставяне на изкуствени тръби. Ей такова не бях чувала  newsm78 Правело се в САЩ. Не знам що за странно нещо ще е това. Да не говорим, че дори да го имаше, според мен е странно да се подлагаш на операция с неизвестен успех, вместо да си насочиш силите (и средствата) към инвитро. Но това си е мое мнение.
Исках да споделя това с вас и да ви питам дали сте чували за такива операции?
Виж целия пост
# 7
аз бях толкова изплискала на вълна инжекциии, фоликули, темп., лекари...че само това ми беше в акъла, а не мога да го объдя с никого освен с мъж ми, и се налага да се напъвам да измислям други теми на разговор с разните там роднини и приятели. А и те са свикнали, че аз много говоря по принцип и като ме гледат сега една мълчалива се шашкат какво ми е.   Thinking Е, как да им обясня,че мозъка ми е запецнал на друга вълна и всички мисли по други теми не се задържат в главата ми.  Crossing Arms
Ох Какичка, много добре те разбирам. И аз съм така от доста време. Даже не ми се събира с хора заради това, че както непрекъснато си мисля само за тези порблеми не съм в състояние да проведа един нормален разговор  Embarassed
Стискам палци да е имало овулация и да сте я оползотворили  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Момиче, честито за имунологичните! Стискам палци скоро и с друго да ни се похвалиш  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Моята седмица започва гадно, чак не ми се разправя  Cry. Утре съм на преглед  да видим колко фоликула има, но май нещо изобщо не съм обнадеждена за това инсе, че и други проблеми ми се стовариха на главата  Confused. Ако накрая се окаже и че мъж ми няма да може да е свободен точно когато трябва, това ще е върхът на гадостта тази седмица  Close

Успех на всички, извинявайте ако съм пропуснала някого  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 8
Весела седмичка и от мен!
Много положителни емоции да има!

При мен си е все същото. Чакам си лелката след една седмица и да видим спукала ли се е гадната киста и ако не е ще видя какво ще я правя.

Виж целия пост
# 9
  bouquet еххх, момичета от това лятно време никак не ми се работи и направо броя дните до събота  Whistling след посещения на при няколко доктори, най-сетне успях да си запиша час при д-р стаменов и тази събота трепетно очаквам да се запознаем с него ;о) толкова се надявам, той да помогнем да излезем от тази задънена улица - правихме разни следвания - уж няма проблем, ама вече година и нещо baby_neutral няма ;о(. изминалите 2 седмици ми беше много тежко, но сега имам надежда,че ще намерим пътя ;о) стискайте ми палци! а на вас желая чудесна пролетна седмичка, изпълена с пролетно-летни емоции  Laughing
Виж целия пост
# 10
Късмет на всички тази седмица и специално на Верити, много се радвам че сте пак на фронта на бебеправещите  Grinning
Виж целия пост
# 11
pkoprinkova , дано нещата да се наредят и да не пропускате месеца.  Peace
Лили, дано да си се отървала от гадната киста. И аз съм се побъркала на тази вълна. Днес прегледа показа, че съм спукала само фоликула в дясно  Crossing Arms което хич не ме радва, защото подозирам, че там имам проблем с тръбата, заради операция от апандисит. А в ляво си седи и е станал 23 мм. А Стаменов ми предписа дуфастон и аз се чудя дали фоликула няма да стане на киста.  newsm78 Питах го, той вика, ще го спукаш. Ама как, кога....аз малко се съмнявам   Naughty. Иначе ми каза, че виждал някаква течност около яйчниците, което хич не му харесвало, така че следващия месец на всяка цена трябва да направя цветна снимка. Но сега съм 15 дни почивка, а после ще треперя за снимката  Sick
Лъчезарка, доктора е много готин, ще ти хареса, но се настрой за повечко чакане пред кабинета, че обиконовено закъсняват с часовете.  Simple Smile Аз днес се засякох с БАН и добре си поговорихме, докато чакахме.  Grinning
Лали, какво стана с твоя неспукал се фоликул, мориш ли го?  Blush
Виж целия пост
# 12
Успех и късмет на всички newsm03
Виж целия пост
# 13
Чакам да ми дойде в края на седмицата и ще ходя да видя дали се е спукал фоликула. Ако - да - стимулация с гонадотропни и инсеминация.
Таня, добре дошла отново Laughing
Виж целия пост
# 14
Какичка, благодаря за пожеланието  Hug. Май започваме да излизаме от дупката (да не казвам голяма дума  Praynig)

На Лили и Лали стискам палци да са спукали фоликулите  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover и от тук нататък да ни радват само с добри новини   bouquet

Лъчезарка, успех и на теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Наистина ще се наложи да почакаш, но мисля, че си заслужава  Wink

Късмет и на всички останали   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия