off: тъжна съм

  • 1 717
  • 8
Мамчета,
Да се пооплача. Много ми е мъчно. С татито сме болни от грип - той се държи (дори ходи на работа), но аз съм се тръшнала на легло - с температура, болки в цялото тяло и кашлица.
За това малките ни принцеси са при баба и дядо, за да не ги разболеем. Знам, че е за доброто на децата, но ми е много празно без тях. Вече трети ден сме самички, а аз все се ослушвам дали не плачат или очаквам, като вляза в стаята, да ги видя в креватчетата.
Постоянно се наливам с хапчета и чай и се моля бебки да не се разболеят и аз да оздравея много скоро, за да може да си ги вземем вкъщи.
Стискайте палци.
Виж целия пост
# 1
Стискаме палци за скорошно оздравяване !!!  Sad  Sad  Sad .
да си ги гушнеш бързо  newsm06
Виж целия пост
# 2
Ех това скапано болнаво време ...  Imp
Дано се оправите по-бързо и скоро да си нагушиш бебките  Praynig
Виж целия пост
# 3
Ох, как те разбирам!
Преди мислех, че само докато са мънички се чувстваш така, но после видях, че винаги и като големи ти липсват.
Хайде, оздравявайте!
И използвайте кратката почивка пълноценно! Wink
Виж целия пост
# 4
Zdraveite, momicheta.
Az sym oshte po-tajna. Moite biaha s pnevmonia 1 sedmica v bolnica:( Ne me pitaite kak se razboliaha izvednaj i dvete. Ednata vecher vliazoh s ednata i na drugia den na obiad tatkoto dovede i drugata:( Kato izliazohme i az se razboliah, ta i tatkoto. Sega i chetirimata piem antibiotici:( Pazete se mnogo vsichki!
Виж целия пост
# 5
Ох, Роси. Колко съжалявам за вас - дано бързо да оздравеете. Разбирам какво ти е. Стискам палци скоро и тричките да сте добре.
Ние, слава Богу, сме по-добре. Бебки си дойдоха вкъщи (майка ми нямаше как да ползва повече дни отпуска). Татито ни оздравя напълно, а Криси изобщо не се разболя  Stuck Out Tongue . Аз още гълтам антибиотици, а Ванеска още покашля (добре, че не стигна чак до моето състояние, но ми е мъчно да я гледам как едвам диша през запушеното носле и се разплаква като кашля  Sad ). Беби пият Панадол (и двете - за всеки случай) и се моля скоро болестта да е само неприятен спомен.
Не знам как бих се чувствала ако бебинки трябва да влязат в болница - сигурно щях да откача от притеснение.
Роси, прегръщам ви и ви целувам всичките и скоро да се похвалиш, че сте здрави.
И наистина всички се пазете, че "болното" време тепърва започва.
П.П. Имате ли представа дали още слагат ваксина против грип (или само през октомври), че ми се иска като оздравеем да изпратя татито да се ваксинира, че нали все е сред много хора, а не ми се иска да ни носи зарази?
Виж целия пост
# 6
Azaf, mersi za razbiraneto. Naistina jelaia na vsichki da ne vi spolitat tejki i dalgi bolesti, zashtoto i za decata i za maikite e mnogo tejko. Az sym sigurna, che se razboliah ot preumora- v bolnicata s dvete deca si beshe napravo ubiistveno, makar che bolnicata ne e ot nai-loshite.
A za vaksinite mislia, che veche ne e jelatelno da se slagat- po princip kazvat- septemvri, oktomvri. No za vseki sluchai pitai niakoi lekar, te po-dobre znaiat. Nie i dvamata s muja mi si slojihme- slagame si ot 4 godini veche, no i dvamata se razboliahme tozi put.... daje ne znam dali da gi preporachvam....
Pozdravi i celuvki i za vas!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: rositsag
Zdraveite, momicheta.
Az sym oshte po-tajna. Moite biaha s pnevmonia 1 sedmica v bolnica:( Ne me pitaite kak se razboliaha izvednaj i dvete. Ednata vecher vliazoh s ednata i na drugia den na obiad tatkoto dovede i drugata:( Kato izliazohme i az se razboliah, ta i tatkoto. Sega i chetirimata piem antibiotici:( Pazete se mnogo vsichki!


О-о горкичките, как я пипнахте? Вирусна ли е?
Дано бързо се оправите. Децата по принцип по-леко понасят всякакви болежки...
Виж целия пост
# 8
Цитат на: azaf
П.П. Имате ли представа дали още слагат ваксина против грип (или само през октомври), че ми се иска като оздравеем да изпратя татито да се ваксинира, че нали все е сред много хора, а не ми се иска да ни носи зарази?

От познат търговски разпространител на ваксини  знам, че септември е най-доброто време за това.
Не съм много наясно по въпроса, ние не се ваксинираме, наблягаме на естествените имуностимулатори - витамин С под формата на пресни сокове и плодове, хапваме и чесън Embarassed на вечеря. Гледам да не се изнежваме, спим на почти изключено парно, така се предпазваме. Да чукна на дърво много отдавна не са ми боледували големите, дано и малките са така.
Ваксините не са ли само против определен щам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия