има ли желаещи от днес.......

  • 1 922
  • 44
 От днес почвам на плодове и чай за да смъкна поне 10 кг. имали маменца които ще имат желание да започнем заедно? Коя мама колко иска да свали аз 10 кг.УСПЕХ : Joy
Виж целия пост
# 1
ми и аз май ще се мъча от днес, ама не на плодове и чай, а на таратор, че от тая зима имам да свалям 4 кг, а от миналата да не казвам, че стават общо около 20  Embarassed
и велоаргуметър имам, ама от работа не остава време...
Виж целия пост
# 2
Ако някой я е правил тази диета нека сподели за колко дни колко килограми е надолу за да имаме по голям стимул да я правим newsm78
Виж целия пост
# 3
ох и аз съм намислила да я направя тази диетка, ама няма да е тази седмица, най-вероятно от другата Laughing
ти как ще я правиш 10 плод чай и 10 захранване ли?
и аз попринци искам да се отърва от 10 кг #2gunfire
така че като почна ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 4
а бе и аз имам много фитнес уреди но от работа и мързел нещо не ме влече
Виж целия пост
# 5
Оф хич не ми се отдават тези диети! Mr. GreenПовече ми се отдава хапването! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
10 на 10
Виж целия пост
# 7
и аз се записвам, но аз започнах от днес с ориз, кафе за закуска и след малко отивам за зелен чай, че чувам можела да има проблеми с тоалетната. Grinning
Виж целия пост
# 8
Оф хич не ми се отдават тези диети! Mr. GreenПовече ми се отдава хапването! Joy Joy Joy

 Mr. Green Ами тогава хапвай, но по малко Peace
Виж целия пост
# 9
И аз почвам днес, но съм на зелевата супа.Не знам колко ще издържа обаче. Sick
Виж целия пост
# 10
ми и аз май ще се мъча от днес, ама не на плодове и чай, а на таратор, че от тая зима имам да свалям 4 кг, а от миналата да не казвам, че стават общо около 20  Embarassed
и велоаргуметър имам, ама от работа не остава време...


ВЕЛОЕРГОМЕТЪР Е ДУМАТА, А НЕ ВЕЛОАРГУМЕТЪР
Виж целия пост
# 11
Аз се включвам от другата седмица т.е. от 5-ти !!
У С П Е Х!!
Виж целия пост
# 12
AЗимам належаЩа нужда от отслабване Cry Cry CryКарах 15 дена на по4ти пълен глад(основно на сокове), и свалих 3 кг, но много почна да ме боли корема и да ми се гади. После се поотпуснах за 2 дена и си върнах всичко,че дайе може и от горе да има(страх ме е да се претегля) Днес се чудих ако карам основно на кис. мляко, дали Ще има ефект някакъв newsm78 Така или иначе от днес пак Ще се мъча. Голяма свиня съм станала, имам да свалям 7/8 кг Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 13
И аз в кюпа, нали е понеделник - ден на диетите  Laughing
Виж целия пост
# 14
И аз от днес започнах по онези, на Байкова  newsm78 тук някъде ги видях.... и знам за хора, свалил с тях, така че ще пробвам!
Имам да свалям към 20 -тина Embarassed Embarassed Embarassed кг, ама и 10 да сваля ще съм мноооооггооо щастлива!
Досега съм на мляко, кафе и чай, ще видим довечера Crazy Blush давайте да се подкрепяме и контролираме, че аз съм.....голяма лакомия Blush Embarassed Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия