Народни танци във Варна

  • 672
  • 3
Посещавали ли са децата ви подобна школа за народни танци и какви са ви впечатленията?
От каква възраст приемат деца? Имам малка девойка, почти на 3години, на която душата, краката, сърцето, всичко бурно заиграва като чуе народна музика, камо ли като види фолклорно изпълнение. Аз абсолютно не съм в час, защото не ме е привличало никога, но като я гледам как се радва, мисля, че ще бъде добро забавление и спорт едновременно за нея?
Виж целия пост
# 1
Може и на тази възраст да я вземат да играе,но ти къде живееш,за да ти се отговори по-точно!На много места из Варна има танцови състави!Аз съм бивша танцьорка,е сега съм доста попораснала извън габаритно Mr. Green,но тези години са най-хубавите ми години,освен че мога да играя народни танци,емоциите,преживяванията....струва си...
Виж целия пост
# 2
заведох синът ми когато стана на 4год в Орбита,ама на 2те репетиции госпожата го държа на пейката и не потретихме./преди 2год таксата бе 20лв/
Знам,че има и в бившия дом на пионера/забравих как се казваше Embarassed/зад Булбанк и мисля,че там дори е безплатно.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много! И аз се поинтересувах малко и се оказа, че все още е много малка, трябва да изчакам поне докато стане на 4г.

Иначе съм в района на Нептун и малко по-нагоре, предполагам, че Орбита ми е удобно. Навремето знам, че имаше в Македонския дом. Така или иначе ще чакаме още 1-2 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия